Gebeliğe Hazırlık Adet 7 gün gecikti konuma bakar mısınız rica etsem varmı böyle yaşayan

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hayat hanm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2023
39
18
22
Bu ay çok adet gecikmesi olan kişi varmış formda okudum bu ayın özelliği nedir bilmiyorum bir bucuk yıl evliyiz eşim varikosel den ameliyatta oldu nüksetti hatta bu ay adetimin bugün 7 gün oldu gecikti 5. Günü kan verdim 1,20 çıktı beta hiç bir belirti yok lekelenmeler oluyor tek tük kahve rengi çok aşırı degil parmak ucu kadar doktor bekleyelim pazartesi günü tekrar kan alip beta ya bakalim dedi 5 6 aydır da hep 28 günden düzenliydi bu ay ne oluyor anlamadım ve bir çok kişi yazmış bu şekil de olan çok bu ay, evdeki testlerden alıcam yarın bakalım onlarda ne çıkıcak sonuç allahım inşallah geç döllenme olmuştur çok istiyoruz gebelik varmı başına gelen acaba

Bu ay çok adet gecikmesi olan kişi varmış formda okudum bu ayın özelliği nedir bilmiyorum bir bucuk yıl evliyiz eşim varikosel den ameliyatta oldu nüksetti hatta bu ay adetimin bugün 7 gün oldu gecikti 5. Günü kan verdim 1,20 çıktı beta hiç bir belirti yok lekelenmeler oluyor tek tük kahve rengi çok aşırı degil parmak ucu kadar doktor bekleyelim pazartesi günü tekrar kan alip beta ya bakalim dedi 5 6 aydır da hep 28 günden düzenliydi bu ay ne oluyor anlamadım ve bir çok kişi yazmış bu şekil de olan çok bu ay, evdeki testlerden alıcam yarın bakalım onlarda ne çıkıcak sonuç allahım inşallah geç döllenme olmuştur çok istiyoruz gebelik varmı başına gelen acaba
Sabah bi erken gebelik testi yap bakalım inşallah vardır 🤲🏻🌸 yapınca buraya atmayı beni etiketlemeyi unutmaa merak ediyorumm

Sabah bi erken gebelik testi yap bakalım inşallah vardır 🤲🏻🌸 yapınca buraya atmayı beni etiketlemeyi unutmaa merak ediyorumm
Yaptım ama cizgi belli oluyor diyolarya bazıları ondan bile yok tertemiz adett olmamis kahve rengi damla damla gelmiş yine bir parmak ucu kadar bu bence başka bir sıkıntı var bende mecbur Pazartesiyi beklicem

Geç döllenmede regl gecikmesinin 10-15 günleri arasında belli oluyormuş canım öyle okudum birkaç yerde bence birazcık daha sabret

Yaptım ama cizgi belli oluyor diyolarya bazıları ondan bile yok tertemiz adett olmamis kahve rengi damla damla gelmiş yine bir parmak ucu kadar bu bence başka bir sıkıntı var bende mecbur Pazar
😔umarım geç döllenmedir ve regl olmazsınız
Sizin ne oldu acaba giticem.diyordunuz sanki

X