Adenomyosiz ve lucrin

endogirldankek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
3
1
30
Merhaba kızlar regl dönemlerimde aşırı kanamam ve ağrım oluyodu adenomyosiz teşhisi kondu ancak bebek istiyorum.Doktor baskılama yöntemi uygulcaz dedi lucrin yaptı 3 ay regl olmıcam sonrasında yumurtalarım toplanacak. Aynı süreci yaşayan var mı yumurtalar iğneden önce mi sonra mı toplandı acaba ?

Merhaba kızlar regl dönemlerimde aşırı kanamam ve ağrım oluyodu adenomyosiz teşhisi kondu ancak bebek istiyorum.Doktor baskılama yöntemi uygulcaz dedi lucrin yaptı 3 ay regl olmıcam sonrasında yumurtalarım toplanacak. Aynı süreci yaşayan var mı yumurtalar iğneden önce mi sonra mı toplandı acaba ?
TÜP bebek tedavisi görüyorum opudan sonra histereskopi oldum. 1 hafta sonra doktorum lucrin iğne vurulmaması söyledi. Ve göbekten vuruldum ve aynı zamanda yasminde kullanıyorum . Sorduğumda bu iğneyi hormonlarımı yerine getireceğini söyledi. Şimdi adetimi bekliyorum transfer olmak için

Merhaba! Benim 7 gebelik kaybım var her genetik taramalı embriyolarım olduğu için bende şu şekil yaptılar Adenomyozisi ilk önce lucrin iğneyi vurdu 3 ay baskılandı hesapladılar tam 3 ay sonrası gel dediler gittim adet olmadan transfer sürecine başladım.3 kez transfer oldum tutmadı.sonra 7.gebeliğim oldu kendiliğinden geçen hafta kürtaj hapıyla düşük yaptım.doktor tutmamasının sebebi adenomyosız bağladı bagısıklıkta katil hğcre olsun pıhtılaşma olsun bunlar için önlem amaçlı tüm ilacları kullandırdı embriyo ngsli kesinlikle tutması gerekirdi demekki Adenomyozis baskılamak yetersiz ameliyat edicem dedi zor herkes yapamıyor dedi gerçekten yurt dışında yaşadığım ülkede yapan doktorlar yoktu ama halen ben bu adenomyosızi anlamadım rahım duvarımın içinde damarlarmı neymiş öyle bişi hamile kalmayı zorlastırıyor Muş acaba düşük te yaptırır mı

X