ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Herkese hayırlı geceler. Bu gün öğrendiğim bir bilgiyi sizlerede söylemek istedim. Dün akşam metemin dedeleri gitmişti görmek için hastaneye. Dedeler doktora sorular sormuş o sırada doktor beyninin çok az bi kısmına kan gittiğini söylemiş fakat bu bilgiyi bize hiç vermediler 32 gündür. Ben beyin sapı vs ne durumda hiç bi yere mi kan gitmiyor tarzında sorular sormuştum yok demişti doktor ama dün babama var demiş makina sayesinde demiş. Çok anlayamadım kan gitmesini oksijen makinasını nasıl sağlıyor. Yarın net olarak soracağım ama size de yazmak istedim. Çünkü bu benim için büyük bir ümit ışığı :)

Ayyyy cok sevindim

Canım hiçbir fikrim yok maalesef ama inşAllah daha güzel haberlerini de alırız

Çok sevindim, inanın şu anda mutluluktan ağlıyorum .Allah size bağışlasın evladınızı

Yaaa tüylerim diken diken oldu. Canım sıkkındı vallahi neşem yerine geldi inşallah inşallah evine dönecek Mete kuş sağlıkla

Çok sevindim canım RABBİM sağlıcakla sağlamca tez günde evladınızı yanınızda eylesin aminnnnnn dualarımızda hep metemizle

Ah çok duygulandım ya içim kıpırdadı

Çok sevindim, inanın şu anda mutluluktan ağlıyorum .Allah size bağışlasın evladınızı

Yaaa tüylerim diken diken oldu. Canım sıkkındı vallahi neşem yerine geldi inşallah inşallah evine dönecek Mete kuş sağlıkla

Çok sevindim canım RABBİM sağlıcakla sağlamca tez günde evladınızı yanınızda eylesin aminnnnnn dualarımızda hep metemizle

Ah çok duygulandım ya içim kıpırdadı
Hepinizden razı olsun Rabbim iyiki varsınız kızlar. İnşallah daha güzel haberler duyup vermek nasip olur sizlere

İnşallah Allahım inşallah

Ahh yavrum sen çok güçlüsün Metem

Rabbim umudumuz ümidimiz sendedir.Aydınlık günlere ulaştır aminnn

Yaa canım benim çok sevindim. Sağlıkla uyansın sağlıkla yürüyerek hatta koşarak güle oynaya taburcu olsun o hastaneden çok sevindim gözlerim doldu. Daha güzel haberler alırız inşallah. Şu mübarek günlerde bir sürü dua alıyor minik kuşumuz Rabbim kabul etsin

İnşallah inşallah canım benim inşallah rabbim çok büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…