ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

1 Hucurat ve 1 Lokman sürelerini okudum

Rabbim mübarek ayetlerin her biri hürmetine şifalar versin

İkisinden de okuyacağım şimdi. Allah tez vakitte şifa versin Amin

Maalesef şuan müsait değilim dönemden dolayı ama bitince inşaAllah bende okumayı çok isterim güzel yavrumuz için.

1 Hucurat suresi 1 tane de Lokman suresi okudum. Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin

Birer tane okuyacağım.
Rabbım evladıniza tez zamanda sifa versin

1 tane Hucurat süresi 1 tane de Lokman süresi okudum. Rabbim yavrumuzun şifasını versin inşallah

1 Hucurat süresi okurum

KurkmantoluS ikisini de okuyacağım şimdi Allah şifa versin.

1 Hucurat ve 1 Lokman sürelerini okudum

Rabbim mübarek ayetlerin her biri hürmetine şifalar versin
Rabbim hepinizden razı olsun

Hucurat ve lokman suresi birer tane okudum. Ben Mete nin annesine birşeyler söylemek istiyorum. Çok zor bir zamandan geçiyorsunuz hepimiz biliyoruz ama tabiki yaşamak farklı Allah kimseye yaşatmasın. Hastanede ortamınız nasıl bilmiyorum çocuğun yanına alıyorlarmı almıyorlarsa da lütfen diretin ve girin yanına duygularınızı anlatın onu nasıl beklediğinizi ona kavuşunca hislerinizi yaşadıklarınızı hatta çocukluğunuzdan itibaren aile kurmakla ilgili hayallerinizi ve hayatınızı her gün onunla konuşun tekrar o anları yaşıyormuş gibi çünkü ona sadece yaratan ve siz ulaşabilirsiniz. Allah yardımcınız olsun bütün çocukları korusun.Amin.

Allah razı olsun. Evet yanına giriyorum, elini tutuyorum, öpüyorum,konuşuyorum, başında dua okuyorum. Beni duyuyor mu bilmiyorum ama hissettiğine inanıyorum. Ama bundan sonra sizin söylediğiniz şeylerden de bahsedeceğim teşekkür ederim

Şu mübarek Ramazanda çok güzel haberler alalım inşallah tomografi sonucu çıktı mı ne dedi doktor

Şu mübarek Ramazanda çok güzel haberler alalım inşallah tomografi sonucu çıktı mı ne dedi doktor
Amin canım inşallah amin.
Evet tomografi sonucu da kötü çıktı ama son söz Rabbimin. Kalbi attığı sürece ümit var demektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…