ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Bende 1000 tane okurum

313 Rabbi yessir

1000 YA ŞAFİ CC okudum

Rabbi yessir duası 1765

Toplam okunan Yasin 45

Toplam okunan YA ŞAFİ CC 310.500
Canım bilgin var mı ya şafi manevi hastalıkların tedavisinde eş şafi vücuttaki hastalıkların tedavisinde okunur diye duydum. Yanlış mı acaba

Canım bilgin var mı ya şafi manevi hastalıkların tedavisinde eş şafi vücuttaki hastalıkların tedavisinde okunur diye duydum. Yanlış mı acaba

Hiç böyle bir şey duymadım

Sonuçta Safi ismi yani şifa veren anlamına geliyor Rabbim neden okuduğumuzu niyetimizi biliyor

Bizim niyetimiz Adem Mete için okuyup dua ediyoruz Rabbim kalbimizi çabamızı biliyor

Bununla birlikte manevi şifa kazanıyorsak buda güzel umud veriyor bizi ayakta tutuyor ferahlık veriyor aynı zamanda hastalığa şifa veriyor

Illa Ya ŞAFİ yada Eş ŞAFİ ayırmaya gerek yok Rabbimin ismi ve ona yine kendi adıyla yalvarıp dua ediyoruz Rabbim 99ism-i hürmetine şifalar versin eksiğimiz hatamız varsa düzeltsin

Niyetine okudum
Benim uyguladigim bir dua var hacet duası şuana kadar geri çevrilmedi @nursevdi
100 estağfurullah
100 salavat
86 ya bediu
313 Kevser suresi
Niyet/dua/dilek
100 salavat
100 Kelime i tevhid
Bende bizim diğer grupta bunu görmüştüm canım. İnşallah dualar şifa olsun kuzucuğa. Rabbim sağlıkla kavuştursun

Durumu nedir kaç yaşında Rabbim şifa versin
15 aylık Adem mete yavrumuz
Uyutuluyor yoğun bakımda, uyanması için yavaş yavaş ilacı kesmeye başlamışlar. Annemiz KurkmantoluS ara ara buraya durumu hakkında bilgi yazıyor.

Bizlerde dualarımız ile destek olmaya gayret ediyoruz. ALLAH ın izni ile umutluyuz kalıcı şifa bulacak Adem mete

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…