ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

papatyamm dün annemiz yazdı. İnşaAllah bu gün de umutla müjdeli haberler gelir

çok şükür çok sevindim. Allah size bağışlasın yavrunuzu

Varmı kuzum bi haber

Hemen ekliyorum yasin okumasını Rabbim kabul etsin

Okunan Yasin 39

Okunan YA ŞAFİ CC 303.000
İlacı tamamen kesmişler uyanmasını bekliyoruz. Mr çekilecekmiş hafta içi. Doktorlar ne kadar moral vermeselerde kalbimin %1 i korkarken %99u umut içinde. Geçecek bu günler gönülden inanıyorum

İlacı tamamen kesmişler uyanmasını bekliyoruz. Mr çekilecekmiş hafta içi. Doktorlar ne kadar moral vermeselerde kalbimin %1 i korkarken %99u umut içinde. Geçecek bu günler gönülden inanıyorum
Rabbim umutlarimizi gerçeğe dönüştürsun

Canım benim herşey çok güzel olucak

Hepizim kalbi senle ve Adem Mete'ile birlikte

"Rabbi Yessir "Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

Oku kuzum inşallah hep birlikte okuyalım

Son düzenleme:
Kızlar YASİN SÜRESİ ve Ya ŞAFİ CC okumamız devam ediyor

isteyenler altdaki duayı da okuya bilirler RABBIM ZORLASTIRMASIN KOLAYLAŞTIRSIN

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr" okuyalim okumak isteyenler olursa

Anlamı...Allah'ım senin sonsuz merhametin ve yardımın olmadan ben bu işi yapamam. Allah'ım bütün hayırlı işlerimi zorlaştırma, kolaylaştır, ilmimi artırarak yaptığım işleri bana ve çevreme faydalı kıl, ve işlerimi en hayırlı şekilde sonuçlandır.

Şükürler olsun Allah’ın izniyle geçecek inşallah her gün daha da iyiye gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…