ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Ya RABBİ dualarımızı kabul eyle
15 aylık ADEM METE yavrumuza güç kuvvet ver sağlamca, sağlıklı, sıhhatli ailesi ile anneciğinin kucağında evlerine dönsünler.

Sabah buradan müjdeli haberler almamızı nasip eyle ALLAH ım aminnnn

500 okudum
Okunan toplam Ya Şafi 174.500

Abla kaç kaldı bende almak istiyorum. Hafızım oğlun için yasin okuyacağım sabah söz rabbim şifa versin

Amin inşallah

Anneciğinin karanlığı Adem Mete’nin gözlerini açmasıyla aydınlansın, aklım da dualarım da bebecik de, Allah dualarınızı kabul etsin sabah hayrıyla gelsin inşallah

Rabbim Şafi isminin hürmetine şifa versin inşallah

Allah hepinizden razı olsun ama hala olumlu bir gelişme yok elim kolum bağlı oturuyorum. Çocuklarınıza çok sarılın olur mu uyumuyor yemiyor diye şikayet etmeyin keşke sağlıkla yanımda olsa da yaramazlıktan uyumasa şimdi nelerimi vermezdim. Allahım bu kadar insanın hatırına bana oğlumu geri versin nolur. İz bırakmayan kalıcı şifalarla allahım bana geri versin

Aminnnnnnn dualarımız ile yanındayız. oğluna sende sıkı sıkı sarılacaksın ALLAH ın izni ile umudunu asla kaybetme ALLAH büyük

Inşallah yavrundan iyi haber gelicek nasıl dua okuyup birlik olduysak bu seferde şükürler olsun sevinciyle birlikte olucagiz

Rabbim şifalar versin 99 ismi hürmetine bu mübarek ay hürmetine edilen dualar hürmetine Saban ayı peygamberimizin Ayi peygamber efendimiz yüzü suyu hürmetine bu ayda dua edip duaları kabul olan kullar hürmetine
Kâbe de kılınan namazlar ve orda red olmayan dualar hürmetine Rabbim bunca kişi okumalara katildi dualar etti birimiz duasını kabul etsin ve senin ailenin yüzünü güldürsün hepimize duaları kabul olmuş kul sevinçleri yaşatsın...yavrunu sağlıkla kucağına al ve evine mutlulukla dön inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…