ADEM METE yavrumuz için dualarınıza talibiz @KurkmantoluS arkadaşımızın oğlu

Allah hepinizden razı olsun ama hala olumlu bir gelişme yok elim kolum bağlı oturuyorum. Çocuklarınıza çok sarılın olur mu uyumuyor yemiyor diye şikayet etmeyin keşke sağlıkla yanımda olsa da yaramazlıktan uyumasa şimdi nelerimi vermezdim. Allahım bu kadar insanın hatırına bana oğlumu geri versin nolur. İz bırakmayan kalıcı şifalarla allahım bana geri versin
Allah ın izniyle kurtulacak yavrun bizler dua etmeye devam edicez. iyi haberlerinizi alana kadar

Inşallah yavrundan iyi haber gelicek nasıl dua okuyup birlik olduysak bu seferde şükürler olsun sevinciyle birlikte olucagiz

Rabbim şifalar versin 99 ismi hürmetine bu mübarek ay hürmetine edilen dualar hürmetine Saban ayı peygamberimizin Ayi peygamber efendimiz yüzü suyu hürmetine bu ayda dua edip duaları kabul olan kullar hürmetine
Kâbe de kılınan namazlar ve orda red olmayan dualar hürmetine Rabbim bunca kişi okumalara katildi dualar etti birimiz duasını kabul etsin ve senin ailenin yüzünü güldürsün hepimize duaları kabul olmuş kul sevinçleri yaşatsın...yavrunu sağlıkla kucağına al ve evine mutlulukla dön inşallah canım 🤲🤲
💐🌺🌷😇😊
Aminnnnnn

Allah hepinizden razı olsun ama hala olumlu bir gelişme yok elim kolum bağlı oturuyorum. Çocuklarınıza çok sarılın olur mu uyumuyor yemiyor diye şikayet etmeyin keşke sağlıkla yanımda olsa da yaramazlıktan uyumasa şimdi nelerimi vermezdim. Allahım bu kadar insanın hatırına bana oğlumu geri versin nolur. İz bırakmayan kalıcı şifalarla allahım bana geri versin

Geçecek inşallah yanına gelecek yavrun 🤲🏻

Şunları paylaştı benle

"Bi gelişme yok malesef hayati tehlikesi devam ediyor değerlerine göre uyutmak için verdikleri ilacı keseceklermiş şuan sadece dua edebiliyoruz 😞"

"Uyandıktan sonra beyin kalp ciğer de bi hasar var mı diye bakılacakmış"

16.02.2024 13:25
Rabbim ne olur bu melegi annesine bagişla acısını gösterme Allahım yavrusuyla imtihan etme bu anneyi ve hicbir anneyi cocuklarimizi koru hergün dua ediyorum bütün bebekler ve cocuklar icin bende anneyim bebegim 5 aylik her mama verirken ayetel kürsi okuyarak veriyorum psikolojim bozulmak üzere korkudan 5 aydir önceleri yutmayibile bilmiyodu bebegim herkes dua etsin bütün yavrulara aminnnnnnn

Oğlum soluk borusuna yiyecek kaçtığı için yoğun bakımda makinaya bağlı yaşıyor şuan. Allah rızası için dua edin beyninde yada başka hiç bi yerinde hasar kalmadan Rabbim onu bana bağışlasın nolur dua edin

penyez83 penyez83
Rabb'im şafi ismi hürmetine şifa versin İnşAllah güzel evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️🤲🏻

Amin inşallah 🤲
Rabbim size bağışlasın 🤲

Oğlum soluk borusuna yiyecek kaçtığı için yoğun bakımda makinaya bağlı yaşıyor şuan. Allah rızası için dua edin beyninde yada başka hiç bi yerinde hasar kalmadan Rabbim onu bana bağışlasın nolur dua edin

penyez83 penyez83
Rabbim şifa versin inşallah.en kısa zamanda sağlıkla oğluna kavuşursun inşallah

Verecek inşallah🙏 Yüreğinizden umudu eksik etmeyin.

X