Adana'da Tüp Bebek Yada, Mikro Yaptiranlar Buraya Lütfenn!!!!

ben ilk tüp bebeği adanada başkent hastanesinde bülent beye gittim ve tuttu ordakiler cok iyiler ve cok ilgileniyolar tavsiye ederim ama ben 6.5 aylıkken bebeğimi kaybettim(

sızlerın pıskolojısınızı cok ıyı anlayabılırım allah ısteyen herkeze nasıp etsın ben sıze prof dr turan çetın tup bebek merkezınıde tavsıye ederım.cok guvenılır ve basarılı bır hastane dıger merkezlerdekı doktorlar uzman amaturan hoca prof ve adanda ılk tup bebek yapan doktor.

ya kızlarr bn 1.5 yıllık evliymm eşim azospermi ANKADA TÜP BEBEK MERKEZİNE GİTTİK... daha iyi bi fikri ve deneyimi olan bana yardımcı olursa çok çok çok sevinrim

kıslar turan çetine gittim paramı kaptırdım tüp bebek aşamasına geçmeden kaçtım ordan tam bir ticarethaneeeeeeee..............inanın çok mutsuz döndüm mardine param emeğim hayallerim hepsini çaldılar hakkımı helal etmiyorummmmmmmmmm

bende yakında turan çetin tüp bebeğe gideceğim orası için çok iyi şeyler duyuyorum fikir verecek kimse yokmu :44:

ben de adana da tüp bebek yaptıracağım ama kararsız kaldım neresi en iyisi acaba

nese ne zaman yaptıracaksın ben ekim ayında düşünüyorum

nese ne zaman yaptıracaksın ben ekim ayında düşünüyorum
cnm mrb ben eylulde gideceğim bir soru çıkmazsa innnn başlıyacağım bende 35 yaşındayım iki yıl içinde uç aşılama yaptırdım olmadı benim tek tupum
var oda hamile kalmamı zorlaştırıyor artık o yuzden tupbebeğe karar verdim

Slm arkadaslar..ya ben turan cetinde feza beyin hastasiyim..1.denemem negatif oldu ama dr umdan memnundum..burda yazan olumsuz seyleri okudukca tedirgin olmaya basladim ikinciyi de orda dusunuyordum ama kafam karisti olumsuz yasilari okudukca;(

Slm arkadaslar..ya ben turan cetinde feza beyin hastasiyim..1.denemem negatif oldu ama dr umdan memnundum..burda yazan olumsuz seyleri okudukca tedirgin olmaya basladim ikinciyi de orda dusunuyordum ama kafam karisti olumsuz yasilari okudukca;(

çok haklısın ben de tedirginim hala karar veremedim nereye gitsem

yaa madem turan çetine gittin neden feza bey e gittin turan çetin e gittikten sonra en iyisi turan çetindir hem de profesör ben düşündüm gitmeyi de pahalı geldi bize rapor kabul etmiyorlar tamamen özel

yaa madem turan çetine gittin neden feza bey e gittin turan çetin e gittikten sonra en iyisi turan çetindir hem de profesör ben düşündüm gitmeyi de pahalı geldi bize rapor kabul etmiyorlar tamamen özel

canım merhaba..turan cetıne gıttım ılk muayenemı o yaptı hatta ama ekıp halınde calısıyorlar zaten bır de turan hocanın sureklı kongrelerı falan oluyordu..feza beyın yaklasımını cok begendım..hastaya deger verıyor ve en onemlısı muayene sırasında cok hassas..oyle olunca turan bey dıye dıretsem de feza beyle devam ettım ve cok memnunum ondan..ama burda oyle seyler yazmıslarkı kafam cok karıstı..bılmıyorum ne yapıcam

bu arada bırıncı tup bebek denememı orda yaptım canım ben..sonuc negatıftı ama dedıgım gıbı sevdım orayı..ama dun de bırsey duydum arkadasım mersın tup bebekte hıtereskopıyı 875tl demısler bana 1200 dedıler..eger hıtereskopı sırasında ıslem yapılırsa 1800 dedıler acaba denılenler dogrumu dıye de dusunmeden edemıyorum

bende adana seyhan başkentte tüp denedim ikinci tüpü de orda düşünüyorum işallah..ben memnun kaldım ordan ama çok kalabalık genelde hemşirelerle muhatap oluyorsun..onlarda ilgililer gerekli açıklamaları yapmaya çalışıyorlar..allah yardımcımız olsunn..en iyisi fazla kafa karıştırmamak allah bebişlere kavuşacagımız yer nereise orayı nasip etsin hepimize hayırlı olsun işallah..

yaaa bana adana balcalıdan rapor verilmeyeceğini duydum böyle bir şey var mı ben evleneli 1 yıl 3 ay oldu bu süre içinde 3 defa balcalı da aşılama oldu balcalıdan bir doktor rapor verelim tüp bebeğe geçelim dedi ama başka bir doktor 3 yıl evli kalmadan rapor olmaz dedi ama ben 36 yaşındayım dedim yine de olmaz 36 yaş emriyo için dedi 35 inden sonra çift emriyo veriliyor ama devletten rapor için ya 38 yaşı baz alınacak ya da 3 yıl evlilik şartı gerekiyormuş .anlamadım bu nasıl iş hangi doktor doğruyu söylüyor ayrıca balcalıdan aldığım raporla başkentte gidersem bu raporla başkentte ücretimiz daha az olacaktı

bilen var mı kızlar nu nasıl iştir yahuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…