ADANA'DA KADIN DOĞUM DOKTORU

Mukemmel bir doktor. Benim tup bebek doktorum. Kendisini cok seviyorum. Ama hamilelik takibi yapmiyor. Tup bebekle hamilelik olustuktan sonra kadin dogum uzmanina yonlendiriyor. Cunku tup bebek ekibi cok yogun. Ben ondan sonra Hakan Kalayci'ya gittim. O da cok yogun bir doktor. Riskli gebelik bakiyor. Genel olark Baskent Hastanesinin butun kadin dogum doktorlari cok iyi.
Gebelik kontrolu icin degilde gebelik oncesi kontroller ve devaminda gebelik kontrolu icin doktor ariyorum o zaman erhan beye gidemem suan

Başkent üniversitesi tüp bebek merkezi Erhan Şimşek hocadan şaşmayın mükemmel birisi normal kadın doğumcu istiyorsanızda Ayten baymas çöktü Ortadoğu hastanesindeydi şimdi özel Adana Hastanesi'ne geçti ben tüp bebek öncesi onun hastasıydım 😌🤗
Ayten baymas gebelik oncesi kontrolleri ve gebelik tedavisiyle ilgileniyor degil mi

Esmen öztürkoğlu ve hakan kalaycı ya muayene oldum. İkisindende memnun kaldım hep☺️

Medlineda sevgi sari demir var.
2 dusugum vardi, cok guzel yönlendirdi, tavsiyelerine uyduk.
1 yil önce oglumu kucagima aldim cok şükür

Canim ben yurt disindayim sana öneri yapmam nekadar dogru bilmiyorum ben kendim de bir arayis icindeyim yaptirirsam ama istanbulda var Bahceci Tüp bebek merkezi, bursa , ankara , istanbul ve diyarbakirda subeleri var cok da basarililar özellikle istanbul ve ankara subesi giden cok .. birde mersinde var biyer ama baska klinik göz atmani öneririm burayada sanada yakin hem

Op.Dr.Necip ÖZTÜRK (@mersintupbebekmerkezi) • Instagram photos and videos

X