ADANA'DA KADIN DOĞUM DOKTORU

Valla önder Başeğmez e giden bikac arkadasim oldu, sıcakkanlı guleryuzlu ilgili bir hekim dediler, Selçuk Gürbüz den memnunlar bir de Gökmen Sukgen var bunlar gidip memnun olan arkadaşlarımın bana verdiği isimler canım ☺️
Adana'da kadın dogum doktoru onerebilir misiniz?

Prof. Dr. Esra Bulgan Kilicdag
Allah'ın izniyle oğlumun olmasına vesile olan canım doktor ❤️ her yönüyle mükemmel bir insan.
Kuzenim gitti benden sonra yarım rahim ve polip ile oğlu oldu. Arkadaşım gitti sebepsiz infertilite ile ikiz oğlan oldu. Başka bir arkadaşımız tek tup ve varikosel ile gitti bir oğlu oldu maşallah

Valla önder Başeğmez e giden bikac arkadasim oldu, sıcakkanlı guleryuzlu ilgili bir hekim dediler, Selçuk Gürbüz den memnunlar bir de Gökmen Sukgen var bunlar gidip memnun olan arkadaşlarımın bana verdiği isimler canım ☺️

Kendi gidip memnun olanlari ogrenmek tercih etmek istiyorum tesekkur ederim :)

Erhan Şimşek 'i şiddetle tavsiye ederim..orda yaşasam mutlaka ona tedavi olurdum..1 saat ilgilendi anlattı ayrıntısına kadar.
Mukemmel bir doktor. Benim tup bebek doktorum. Kendisini cok seviyorum. Ama hamilelik takibi yapmiyor. Tup bebekle hamilelik olustuktan sonra kadin dogum uzmanina yonlendiriyor. Cunku tup bebek ekibi cok yogun. Ben ondan sonra Hakan Kalayci'ya gittim. O da cok yogun bir doktor. Riskli gebelik bakiyor. Genel olark Baskent Hastanesinin butun kadin dogum doktorlari cok iyi.

Başkent üniversitesi tüp bebek merkezi Erhan Şimşek hocadan şaşmayın mükemmel birisi normal kadın doğumcu istiyorsanızda Ayten baymas çöktü Ortadoğu hastanesindeydi şimdi özel Adana Hastanesi'ne geçti ben tüp bebek öncesi onun hastasıydım 😌🤗
Mukemmel bir doktor. Benim tup bebek doktorum. Kendisini cok seviyorum. Ama hamilelik takibi yapmiyor. Tup bebekle hamilelik olustuktan sonra kadin dogum uzmanina yonlendiriyor. Cunku tup bebek ekibi cok yogun. Ben ondan sonra Hakan Kalayci'ya gittim. O da cok yogun bir doktor. Riskli gebelik bakiyor. Genel olark Baskent Hastanesinin butun kadin dogum doktorlari cok iyi.
Erhan Şimşek 'i şiddetle tavsiye ederim..orda yaşasam mutlaka ona tedavi olurdum..1 saat ilgilendi anlattı ayrıntısına kadar.
Adana'da kadın dogum doktoru onerebilir misiniz?

Tüp bebek için ise başkent Erhan Şimşek. Dürüst güvenilir ve laboratuvar da çok iyi. Şaşmayın.
Sadece kadın doğumcu derseniz Dr Sezer Filiz Erdal.. Google yazınca karşınıza çıkıyor. İkisi de harika doktorlar

Eşimin ailesi orda yaşıyor sömestrda gitmiştik muayeneye.. Yaza kadar hamile kalamazsan gel tüp yapalım dediydi ama malesef orda tedavi olamam.. Yoksa gözüm kapalı ona giderdim tedaviye.. Çok temiz çok ilgililerdi.. Hakan Kalaycı ya gitmedim ama çok duydum onu da.

X