Adana da kızlık zarı dikimi yaptırdım

Canım öyle olmuyor işte maalesef bu işler 10 kadının 8 i bunu söylediği için artık erkekler buna inanmıyor evet belki doktora götürmezdi ama aklında şüphe olabilirdi bu yüzden bu riski alamazdım herkesin yaşantısı farklı benim ki bu şekilde çözülebilirdi ancak geçici de bile sorun yalardım öyle söyleyim

Yani ben şunu merak ediyorum. Bu kadar pişmanlık yaşayacağınız bir birlikteliği neden yaşadınız ki.. ameliyat olmaniza 5 bin küsur ucret odemenize o agri stresi yaşamanıza ustune birde hayatinizi birlestireceginiz insana yalan soylemenize değdi mi o hatanız... Yanlış anlamayin yadirgamiyorum ama gerçekten üzüldüm durumunuza.. o beraberliği yaşarken bunlar hiç aklınıza gelmedi mi

Anladım canım umarım bir ömür mutlu olursunuz, bu konu da açılmaz, uzamaz. Erkekler bu konularda çok gaddar olabiliyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun

Bir zaman buralarda coook okudum ağladım üzüldüm ve gidip diktirdim .Ben 2018 de düğünüme bir ay kala İstanbul’da yaptım. Hastanede zarı dikmiyorlar vajınanın ağzının içinden bir parça üsten bir parça alttan kesi atıp birleştiriyorlar dikiyorlar .hala görünüyor.o kesi yerleri iki top şeklinde abartılı degil tabi .vel hasıl ilk gece birlikte olduk ben çok ağlamıştım birlikte olurken bile eşim kalsın dedi ama ben zorladım oldun diye.birlikte olduk ve azda olsa kan aktı.düğüne 1ay kala yaptım ve kontrole bile gidemedim .Yane çok sorgulayan niye az kan diye de bilir .ben çok ağladığım İçin arada kaynadı :). Şimdi bir kızım var 2yaşında .Allah herkesi bu ateşten kurtarsın hepinizi çok şyi anlıyorum .erkekler yapınca zevk kadın yapınca zevk degil mi pişman değilim .keşke artık bu olaya kimse takmasa aşkla zevkle yaptığım hiç birşeyden pişman değilim .eşime sadık onu seven biriyim gerisi geçti gitti

Çok şükür atlatmışsınız o günleri darısı bizlere inşallah Sizin adınıza çok sevindim dualarınızda bizleri de unutmazsanız memnun olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…