Adana da en iyi tüp bebek merkezi, tavsiye edeceğiniz bir doktor var mıdır?

ahsenvera

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2023
44
25
26
merhabalar başkent kışla da Erhan hocaya muayeneye gittim ve arayıp tüp bebek önerdiklerini söylediler. Erhan Hocaya güveniyorum ama labaratuarı iyi mi emin değilim tecrübesi olan fikir vermek isteyen ya da Başka doktor hastane önerisi olan var mı ?

Bülent haydar dede olabilir bende kışla selçuk yetkinele gidiyorum erkan hoca tip bebekte daha iyiymiş ama

Sizde mi tüp bebek için gidiyorsunuz. Ben doktorumdan memnunum aslında ama hastane konusunda emin değilim bu ay başlamak istiyorum hala doktor arıyorum 🤦🏻‍♀️

Bende Bülent hoca ve Erhan hoca arasında kalıp birazda fiyat daha cazip geldiği için Erhan hocayı seçmiştim ama 30 bin kadar fark var neden bu kadar çok diye kafam karıştı

Bende Adanadayım..Eşim azosperm ikinci çocuk için uğraşıyoruz.Biz de Medlıneda tedaviye başlayacağız eylülde.Ben de Adana'da merkez çok araştırdım buranın laboratuvarına iyi dediler bakalım ya nasip

Bizde medline fettah tosuna gitmiştik çok iyi bir doktor tavsiye ederim 👍 Tedaviye bir doktorla devam edebilmek çok önemli biz onu da beceremiyoruz malasef. Benim hatalarımdan biri de sürekli doktor değiştirmek oldu

Evet eşimin dru Fettah Bey..Eşim azosperm biz ikinci bebek için tedavi oluyoruz.Bir oğlum var çok şükür.Ankara'dan tayin geldik,bir arkadaşımızın vasıtası ile kendisi ile tanıştık.Önce eşimin tedavisi olacak,sperm çıkarsa ben oradaki drlardan biriyle nasipse tüp bebeğe başlayacağım.Allah hayırlı ise nasip etsin hepimize

Evet eşimin dru Fettah Bey..Eşim azosperm biz ikinci bebek için tedavi oluyoruz.Bir oğlum var çok şükür.Ankara'dan tayin geldik,bir arkadaşımızın vasıtası ile kendisi ile tanıştık.Önce eşimin tedavisi olacak,sperm çıkarsa ben oradaki drlardan biriyle nasipse tüp bebeğe başlayacağım.Allah hayırlı ise nasip etsin hepimize
Amiiin inşallah 🙏🏻 İlay Hanım var medline sizin için de onu tavsiye edebilirim memnun kalırsınız kesinlikle 🙏🏻

Merhabalar bizde Mersin Necip Öztürk ile Adana prof doktor turan Çetin arasında kalmıştık ikisi de tüp bebek merkezi bugün karar kıldık Adana Prof doktor turan çetin’de başlayacağım tedavime adet bekliyorum. 🥰

Merhabalar bizde Mersin Necip Öztürk ile Adana prof doktor turan Çetin arasında kalmıştık ikisi de tüp bebek merkezi bugün karar kıldık Adana Prof doktor turan çetin’de başlayacağım tedavime adet bekliyorum. 🥰
canm mersindemisin , burda fakültede tüp bebek bölümü var prof hocalarda var bende orda bi hocayla karar aşamasındayım . ama cok labaratuardan emin değilim . fiyat özeller gibi ama doktor cok iyi bakalım artık kısmet . sen adanadaki doktordan memmunmusun canım

canm mersindemisin , burda fakültede tüp bebek bölümü var prof hocalarda var bende orda bi hocayla karar aşamasındayım . ama cok labaratuardan emin değilim . fiyat özeller gibi ama doktor cok iyi bakalım artık kısmet . sen adanadaki doktordan memmunmusun canım
Genel olarak iyi ve ilgili bir doktor Benım gittiğim fakat çok paracı tedavi sürecini anlatmadan ücret hakkında aydınlattı beni denemeden bilemiyorum suan hala adet bekliyorum inşallah sonu güzel olur

Genel olarak iyi ve ilgili bir doktor Benım gittiğim fakat çok paracı tedavi sürecini anlatmadan ücret hakkında aydınlattı beni denemeden bilemiyorum suan hala adet bekliyorum inşallah sonu güzel olur
Mersin’deki Necip bey tamamen para avcısı. Yorumları da çok kötü. Ben pınar hanıma gidiyorum başkente. Tavsiye ederim. Rapor da çıkartılıyor hastanede.

Mersin’deki Necip bey tamamen para avcısı. Yorumları da çok kötü. Ben pınar hanıma gidiyorum başkente. Tavsiye ederim. Rapor da çıkartılıyor hastanede.
Necip beye eşim gidip görüşmüştü 45 bine kadar düşmüş fiyat makuldü bize göre fakat sonraki durumlarda ek olarak neler isterdiler bilemeyiz. Bakalım suan icin turan Çetin tüp bebek merkezine başladık gibi rabbim çabalarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın sizin ilk tüp bebek mi ?

Necip beye eşim gidip görüşmüştü 45 bine kadar düşmüş fiyat makuldü bize göre fakat sonraki durumlarda ek olarak neler isterdiler bilemeyiz. Bakalım suan icin turan Çetin tüp bebek merkezine başladık gibi rabbim çabalarımızı emeklerimizi boşa çıkarmasın sizin ilk tüp bebek mi ?
Amin inşallah. Evet ilk benim de. Perşembe transferim var çok heyecanlıyım.

X