Adam&Eve Hotels-Belek

seawitch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
290
1
Selam arkadaşlar=)
Nişanlımın arkadaşı balayında bu otele gitmişti ve çok memnun kalmışlardı acaba kk bayanlarından giden var mı? baya güzel bi otele benziyo tasarımı ilginç odalar ve koridorlar aynalarla kaplı balkonlarda ve restoranlarda yataklar var. bunları internet sitesinden gördüm tabii. acaba giden varsa paylaşabilir mi fikirlerini nişanlım çok beğendi buraya gidelim diyo ama tabi fiyat olarak da oldukça pahalı olduğunu düşünüyoruz karar veremiyoruz.
resimler otelin resmi sitesinden alıntıdır..

c87f93c2.bmp

7a890651.bmp

29c7e895.bmp

ce55dade.bmp

Burası ilk açıldıktan sonra el değiştirmiş sanırım.Biz de bayramda tatil için bakınıyorduk.Adres vermek yasak sanırım ama hotel şikayet diye bu otelin ismiyle arama yaptığımızda hakkında epey şikayet okuduk, fikrimizi değiştirdik.İyi araştırmak lazım.Kolay gelsin.

seawitch mayısta arkadasım balayına gitti mükemmell otel herşey kusursuzz full herbişey war oteldee ama gecelik300 papel ne gerek var insanların bir aylık ev kirası 2 kişi gecelik :umursamaz:bunun yerine yurtdısına çıkmanı öneririm ya da daha uygun bi otele gidin giden gidiyodur balayına ama ya dönüşte kredi kartları borçlar kavga gürültü hiç gerek yok bnde ekimde çıkıcam bodrumda çok şık ve rengarenk bi otele gidicem fiyatıda ekimde uygun:KK70: bnce araştır 3günlük keyif için 1 aylık maaşı tüketmek ohaoldumsmile zor:KK70: keyfinizeee kalmışşşşD:KK70::KK70::KK70::KK70:

seawitch mayısta arkadasım balayına gitti mükemmell otel herşey kusursuzz full herbişey war oteldee ama gecelik300 papel ne gerek var bi aylık kiran:umursamaz:bunun yerine yurtdısına çıkmanı öneririm ya da daha uygun bi otele gidin giden gidiyodur balayına ama ya dönüşte kredi kartları borçlar kavga gürültü hiç gerek yok bnde ekimde çıkıcam bodrumda çok şık ve rengarenk bi otele gidicem giyatıda ekimde uygun:KK70: bnce araştır 3günlük keyif için 1 aylık maaşı tüketmek ohaoldumsmile zor:KK70: keyfinizeee kalmışşşşD:KK70::KK70::KK70::KK70:

eşim birçok lüks otelde rixsos lymra adam&eve otellerinde iş yaptı tasarımcı gözü ile en mükkemmelin adam&eve olduğunu söyledi tatile orayı gitmeyi düşünüyoruz ileride tavsiye ederim

cnm ben temmuz ayında bu otelde balayı yaptım çok güzel bir otel diğer otellerden çok farklı bir mimarisi var balayı özel olduğu için gitmek istiyorsanız gidin derim. çünkü bir kere gidilmesi görülmesi gerek bence

sormak istediğin birşey varsa yardımcı olabilirim

cevaplarınız için çook teşekkürlera.s.
bizim düğüne daha zaman olduğu için kesin karar vermedik hala düşünüyoruz arkadaşlar ama en sıcak baktığımız yer burasıboshayallersmile

Arkadaşım bu yıl balayını burada geçirdi, acayip beğendiğini söyledi hatta bayramda da kaçamak yapmışlar iki gidişinden de çok memnun kaldılar. Fiyata gelince erken rezarvasyondan faydalanabilirsin. arkadaşım geceliği 150 tl ye gitmişti hatta başka bir arkadaşım iki yıl önce nisan ayında 2 gece 3 gün toplam 150 tl ye gitmişti. Kampanyaları takip etmek lazım. Jolly tura numaranı bırakırsan indirimlerden haberdar olabilirsin.Umarım gönlüne göre olur...

yukarda okudugum msj dogrumu ? 150 tl kisi basi ise balayi icin cok uygun, fiyatlari goremiyorumda :KK43:

Ets de çalışan biri olarak söylüyorum erken rezervasyonda çok daha uyguna gidebiliyorsunuz. Erken rezervasyon dönemi mart nisanda başlar. Bu arada adam benimde balayı otelimdir zaten kendisi balayı oteli sınıfındadır ve dört dörtlük bir oteldir. Belek'te gideceğiniz pek çok otelden memnun ayrılırsınız çünkü belek ztn en pahalı en lüks bölgedir.

Tskler bilgi icin yani ha Voyage Belek ha Adam Eve farketmezmi? Birde yurtdisindan gelcegimiz icin kazik yemek istemiyoruz geceligi 150 200 tl uygun kisi basi dogruysa evet.. fiyatlarda yazmioki:KK43:

Tskler bilgi icin yani ha Voyage Belek ha Adam Eve farketmezmi? Birde yurtdisindan gelcegimiz icin kazik yemek istemiyoruz geceligi 150 200 tl uygun kisi basi dogruysa evet.. fiyatlarda yazmioki:KK43:

Canım Voyage'de zincir oteldir o yüzden oradada gönül rahatlığıyla balayı geçirebilirsin. Zincir otellerden korkmamanızı tavsiye ederim. Vee Belekteki çoğu otel UAI olarak çalışır yani ultra herşey dahil olarak bu yüzden fiyatları uçuk ama kaliteli tesisler vardır belekte. Balayı için tercih edilir yada gelir durumu yüksek olan insanlar tercih eder.

ay cok sinirliyim,

bugun alo rezervasyon hattini aradim fiyat hakkinda bilgi edinmek icin, karsima ukala kendini begenmis biri cikti nerdeyse dovecekti beni :S

ben; iyi gunler rezervasyon ve ucret hakkinda bilgi edinmek istemistim 2011 icin
o; fiyatlar belli degil
ben; peki ortalama fiyat olaraktami bisey soyliyemiyeceksiniz?
o; bizde ortalama fiyat yok aydan aya degisen fiyat var
ben; peki ben size nr biraksam, ucretler belli oldumu beni ararmisiniz ?
o; 2011de siz arayin.
dedi ve kapatti,

keske ismini alsaydim sikayet etseydim, ne burnu havada biseydi ne zannediyor bunlar kendilerini ya :S
bu otelede gitmekten vazgectim.

yukarda okudugum msj dogrumu ? 150 tl kisi basi ise balayi icin cok uygun, fiyatlari goremiyorumda :KK43:

Arkadaşım nisan ayının sonunda rezervasyon yaptırdı mayıs sonunda gitti geceliği kişi başı 150 tl ödediler. Benim bildiğim sadece jolly tur ilgileniyor adam&eva oteline. Kampanyaları takip etmek lazım...

Canım bende temmuz ayında balayı için gittim ve asırı memnun kaldım... Şöleki bundan sonra hiç dusunmeden gideceğim tek otel tabi cocuk olana kadar cunku cocuklar için hiç bi animasyon aktivite yok ama zaten sizin bole bi sorununuzda olmaz neticede balayı :) kesinlikle siddetle tavsiye ediyorum asla pişman olmıcaksın mutlaka git ve gör... aklına takılan bişe olursa cevap verebilirim...

Canım adam&eve ile jolly tur ilgileniyor. Voyage otelleri ise ets turun bünyesi altındadır atlas jet, otel puan gibi.

Balayı için Adam&Eva'da karar kıldık ve çok memnun kaldık...yaz sezonunda oldukça pahalı oluyor..Biz geceliği 360 tl ye kalmıştık..
Mekan şahane memnun kalınmayacak tek yönü otelin tamamının ayna olması...Oldukça dikkat gerektirdiğini söylemeden geçemeyeceğim:)
Düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim..

X