Adalar'da pansiyon önerisi

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar,

adalarda konaklanabilecek, mümkünse yüksek fiyatlı olmayan, sizlerin daha önce tecrübe ettiği pansiyon isimlerini paylaşmanızı rica ederim. hangi ada olduğu pek farketmez..

teşekkürler....

• Konu Sahibi EU1
merhaba burgazada öğretmen evini deneyebilirsin. fiyatlar hem uygun hemde kaliteli olarak biliyorum. geçen ay arkadaşlarımız gitmişti. bi araştır derim bende gitmeyi düşünüyorum.

• Konu Sahibi EU1
Malum yaz geliyor konuyu canlandırayım istedim :) birkaç günlük tatil için İstanbul'dan çok da uzaklaşma imkanım olmadığı için Adalar'ı istiyorum. Lütfen önerisi olan paylaşabilir mi?Hangi pansiyon giden, gören bilen :)

• Konu Sahibi EU1
Büyük adada bi butik otel buldum iki gün 220 tl erkek arkadaşımla gideceğim . Daha da uygun bi yer bulabilirsek daha güzel olur aslında öğretmen evinde erkek bayan tek oda , sorun olur . Bende öneri bekliyorum kızlar.

• Konu Sahibi EU1
Prenses koyu butik otel var. İnternette fırsat sitelerinde bile çıkıyor bence oralara bakın. Biz geçen sene 2 kişi deniz ve sabah kahvaltısı dağil 100 lira para vermiştik. Fırsat siteleri bu konuda çok iyi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…