Adalar'da pansiyon önerisi

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar,

adalarda konaklanabilecek, mümkünse yüksek fiyatlı olmayan, sizlerin daha önce tecrübe ettiği pansiyon isimlerini paylaşmanızı rica ederim. hangi ada olduğu pek farketmez..

teşekkürler....

merhaba burgazada öğretmen evini deneyebilirsin. fiyatlar hem uygun hemde kaliteli olarak biliyorum. geçen ay arkadaşlarımız gitmişti. bi araştır derim bende gitmeyi düşünüyorum.

Malum yaz geliyor konuyu canlandırayım istedim :) birkaç günlük tatil için İstanbul'dan çok da uzaklaşma imkanım olmadığı için Adalar'ı istiyorum. Lütfen önerisi olan paylaşabilir mi?Hangi pansiyon giden, gören bilen :)

Büyük adada bi butik otel buldum iki gün 220 tl erkek arkadaşımla gideceğim . Daha da uygun bi yer bulabilirsek daha güzel olur aslında :KK70: öğretmen evinde erkek bayan tek oda , sorun olur . Bende öneri bekliyorum kızlar.

Prenses koyu butik otel var. İnternette fırsat sitelerinde bile çıkıyor bence oralara bakın. Biz geçen sene 2 kişi deniz ve sabah kahvaltısı dağil 100 lira para vermiştik. Fırsat siteleri bu konuda çok iyi :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X