Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri adaçayı içmeli mi içmemeli mi anlamadım kızlar bi bakın

neyapsam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
596
238
Adaçayının aşırı kullanımında kan basıncı (tansiyon) yükselebilir. Dölyatağı (Rahim) kaslarını uyardığı için, gebelik sürecinde kullanılmaz. Annelerin süt üretimini durdurur. Önerilen dozajlara uyulduğunda, bilinen başka bir yan etkisi yoktur süt üretimini durdurur diyo ne diyosunuz bu konuda

Adaçayının aşırı kullanımında kan basıncı (tansiyon) yükselebilir. Dölyatağı (Rahim) kaslarını uyardığı için, gebelik sürecinde kullanılmaz. Annelerin süt üretimini durdurur. Önerilen dozajlara uyulduğunda, bilinen başka bir yan etkisi yoktur süt üretimini durdurur diyo ne diyosunuz bu konuda
ben de duymustum cnm,tv de de dinledim...özellikle hamileysen tavsiye etmiyorlar

mesela çörekotu yağı yada rezene çayı anne sütünü arttırıyor bizde bunu büyütmek için kullanıyoruz ama adaçayında öyle demiyo hatta sıkılaştırmak için kullanılıyomuş kompresleri.bizde yokki sıkılaştıralım:))

Bende adaçayını biraya yakın içmiyorum yapmadığımdan ama çok içmemek lazım adaçayı öströjen salgıladığı için gelişmede faydası olur diye içiyorum ben hafta da 1weya2 kere içilebilir bu gece yapim bari :içelim:

ben hergün içiyorum adaçayı ve rezene bir bardak bi faydasını görmedim ki öncesinden hergün olmasa da senelerdir içiyorum kızlar büyüme oldu ama başka şeyler yaptım onlardan dolayı oldu sanmıyorum adaçayının büyüttüğünü

adaçayı içerken içine şeker atmayın..faydasını azaltıyomuş... ama hakiki bal ile karıştırılabilir diye biliyorum..gerçi onu da nerden bulucaksak..piyasadaki balların çoğu şeker karıştırılıp da yapılıyo...ama faydasını gördüm ben adaçayının...

adet söktürücü olduğu için maydanoz gibi hamilelikte bebeğin düşmesine sebep olabiliyor.
sütü azaltması progestronu azalttığı anlamına gelir. bitkisel östrojen içerir. göğüsleri de bu yüzden büyütür.

X