Actigim Konuyu Acil Sil

siliniyoemus canım googledan kucuk bi arastirma yaptim ama sadece asmin editor yapabiliomis bizim yerkimiz yokmis

"Okudum" ve "anladım"
✔ kabul ediyorum.

Bu sözleşmede açılan konuların silinmeyeceği yazıyor. Belki içerik değiştirilebilir, ancak işin ucunda "yuva yıkılmasına" sebep olacak konular, sayfa yöneticileri tarafından kaldırılabilir. Bu da onların vicdanına bağlı, ki açtığın konuyu gizleme gibi bir özelliği vardı sanırım? Tam olarak nasıldı Mune ?

İçerik de değiştirilemez, belki sizlere kurallar katı gelebilir ama kullanım sözleşmesinde konuların silinmeyeceği yazar, ayrıca en çok ziyaret edilen bölüm olduğundan Bir Derdim Var bölümünde de bir nevi genel kuralların mini versiyonu gibi bdv kuralları topiği açılmış, içerik silmeyle ilgili madde özellikle belirtilmiştir.
BDV Bölüm Kuralları...Lütfen Okuyunuz...

Üyeler açtıkları konulardan rahatsız oluyorlarsa hesaplarına girip konu gizleme seçeneğini aktif edebilirler.

Konu gizleme seçeneğini aktif etmek tam olarak nereden oluyor?

Nasıl yapıyoruz onu

Açtığım konunun silinmesi gerekiyor yoksa başıma dert olacak yardımcı olur musunuz lütfen. Acilem silmem gerekiyor.

Konu eski ama sen yeni üyesin konuyu hortlayınca daha dikkat çekici oluyor ...başına dert olucak ne oldu ki
Açtığım konunun silinmesi gerekiyor yoksa başıma dert olacak yardımcı olur musunuz lütfen. Acilem silmem gerekiyor.

Konuyu çok merak ettim ama bulamadım bir türlü silindi sanırım. Hamilelikle ilgili soruları var hep :'))

edit; Buldum bulduuum

Bende merak ettim ve bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…