Actigim Konuyu Acil Sil

siliniyoemus canım googledan kucuk bi arastirma yaptim ama sadece asmin editor yapabiliomis bizim yerkimiz yokmis

"Okudum" ve "anladım"
✔ kabul ediyorum.

Bu sözleşmede açılan konuların silinmeyeceği yazıyor. Belki içerik değiştirilebilir, ancak işin ucunda "yuva yıkılmasına" sebep olacak konular, sayfa yöneticileri tarafından kaldırılabilir. Bu da onların vicdanına bağlı, ki açtığın konuyu gizleme gibi bir özelliği vardı sanırım? Tam olarak nasıldı Mune Mune ?

"Okudum" ve "anladım"
✔ kabul ediyorum.

Bu sözleşmede açılan konuların silinmeyeceği yazıyor. Belki içerik değiştirilebilir, ancak işin ucunda "yuva yıkılmasına" sebep olacak konular, sayfa yöneticileri tarafından kaldırılabilir. Bu da onların vicdanına bağlı, ki açtığın konuyu gizleme gibi bir özelliği vardı sanırım? Tam olarak nasıldı Mune Mune ?
İçerik de değiştirilemez, belki sizlere kurallar katı gelebilir ama kullanım sözleşmesinde konuların silinmeyeceği yazar, ayrıca en çok ziyaret edilen bölüm olduğundan Bir Derdim Var bölümünde de bir nevi genel kuralların mini versiyonu gibi bdv kuralları topiği açılmış, içerik silmeyle ilgili madde özellikle belirtilmiştir.
BDV Bölüm Kuralları...Lütfen Okuyunuz...

Üyeler açtıkları konulardan rahatsız oluyorlarsa hesaplarına girip konu gizleme seçeneğini aktif edebilirler.

İçerik de değiştirilemez, belki sizlere kurallar katı gelebilir ama kullanım sözleşmesinde konuların silinmeyeceği yazar, ayrıca en çok ziyaret edilen bölüm olduğundan Bir Derdim Var bölümünde de bir nevi genel kuralların mini versiyonu gibi bdv kuralları topiği açılmış, içerik silmeyle ilgili madde özellikle belirtilmiştir.

Üyeler açtıkları konulardan rahatsız oluyorlarsa hesaplarına girip konu gizleme seçeneğini aktif edebilirler.
Konu gizleme seçeneğini aktif etmek tam olarak nereden oluyor?

Nasıl yapıyoruz onu

Açtığım konunun silinmesi gerekiyor yoksa başıma dert olacak yardımcı olur musunuz lütfen. Acilem silmem gerekiyor.

Konu eski ama sen yeni üyesin konuyu hortlayınca daha dikkat çekici oluyor ...başına dert olucak ne oldu ki
Açtığım konunun silinmesi gerekiyor yoksa başıma dert olacak yardımcı olur musunuz lütfen. Acilem silmem gerekiyor.

Konuyu çok merak ettim ama bulamadım bir türlü silindi sanırım. Hamilelikle ilgili soruları var hep :'))

edit; Buldum bulduuum

Bende merak ettim ve bulamadım 😀
10 senelik evliyim. Evliliğimizin ilk yıllarından beri sorunlarımız vardı küfür hakaret şiddet ama ben düzelir umuduyla çok büyük bir hata yaparak bu adamdan çocuk yaptım. Bir tane erkek evladım var. Her zaman benim susmam istenildi alttan almam istenildi eşim tarafından da doğup büyüdüğü ailesi tarafından da. Çocuk doğunca bir süre iyiydik eşimle o aralar ben görüşmek istemediğim halde kardeşiyle anne babasıyla beni görüştürdü kendisi yanımızda olmamasına rağmen o görüşme zamanında bana ailesi her görüşmemizde şaf çarpmalar incitici konuşmalar yapıyordu ben buna dayanamayıp eşime dedim ben gitmiycem o da onlarla konuştu ama sonucu hüsran oldu neymiş ben aralarını bozmak istiyormuş ailesiyle yalan söylüyormuşum derken o zamandan beri aramız çok açıldı ayrı yatmalarımız birbirimze karşı sorumluluklarımızı ihmal etmelerimiz derken sorunlarımız baya büyüdü bir ara benim ailem araya girdi konuşuldu edildi bir süre iyi olduk yine aynı başladı ben sinirimi eşimden o benden çıkardı derken şu son 1 senedir dışarıya çıkamayan adam sık sık arkadaşlarıma görüşmeye gidiyprum diye gitmeye başladı sık sık gidince bende bu ilti bişey var diye sen biriyle mi görüşüyorsun içemeye mi gidiyorsun derken aramızdaki sorun baya bi büyüdüortaya saç çıkmaya başladı arabada üstünde. Bu böyle olunca baya bi birbirimimize girdik annesiyle konuştum beni suçlamaşar annenin evine git annene söylede demeler eşim bana seni istemiyorum demeler.en son memlekette tartıştık eşimle komşular duymuş falan tartışmamızı eşimin beni aldattığını söylemişler bizimkiler akrabaların yanında ordan da memlekettekiler duymuş. Eşim bana diyor ki ben sana kızdığım için yaptım o saçları bi yerden buldum koydum dedi çünlü bulduğum saçlar 2 3 ayrı kadına aitti.şimdide siz herkeze duyurdunuz beni diye ailesi benle konuşmuyor kendi aramızda pek iyi değil. Benim tahminim ailesi kendilerine köle arıyormuşmuş bende kendimi ezdirmedim diye beni istemiyorlarmış kendileride öyle demişler ve öylede ima ediyorlar.şuan bana psikolojik baskı uyguluyorlar özellikle ailesi benim gitmemi istiyorlar bende gitmiyorum boşanmayacağım son anına kadar aslında eşimide çok seviyorum bundan dolayıda bana çok zor geliyor boşanmak.ailem boşanmamı istiyorlar. Bana bi yardımcı olun Allah rızası için ne yapmalıyım ben istenilmeyen gelin ve eş oldum. Köle olmadığım için bana uyguladıkları baskıya bakın siz olsanız ne yaparsınız?

X