Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

suan ıcın oyle bı durum yok elıme gelen cnm sagol bılgılerın ıcına.s. ayrıca memografı aletı acayıp sarkıtıyo goguslerı zaten kucuk bıde sarksakaydirigubbakcemile3 gercı bellı bı yasdan sonra oluyo bıldıgım kadarıyla :1hug:

sevgili mery ister mideden ister ciltten alınsın önemli olan vücuda alınması değil mi? Tıp hekimine danışmak gerçekten en ideal olanı. Bence kullanılması düşünülen hap kem her ne olursa olsun özellikleri print edilip bir doktora danışılmalı. Ve eğer bu ürün östrojen içeriyorsa danışmaya bile gerek yok.

canım benim hayır ister mideden ister ciltten aynı şey diyemeyiz çünkü gerçekten ciddi farklı mideden alınanlar bütün vücudu etkilerken ciltten alınan daha doğrusu emilen şeyler en fazla bulunduğu bölgeye ve mideden alınan kadar etkili olamadan etki eder bence..
neyse bencede tıp hekimi bu konuda en son söz söylüycek olan ama dediğim gibi onlarda silikon diyebilirler ve bu ne kadar sağlıklı olur ilerleyen zamanlarda ne gibi komplikasyonlara neden olur bilinmez ...
östrojen içeriyorsa danışmaya gerek bile yok demişsin de bir insanın hormon dengesi düzensizse doktorlar kendileri bile hormon verebildikleri oluyor o yüzden zaten hormon testi yaptırmak şart..

ama dediğim gibi sadece haplar , kremler , yağlar değil östrojen içeren ; içtiğimiz rezene v.b gibi çaylar da fazlasıyla içeriyor o zaman zaten onlarıda kullanmamız gerek..
Çünkü seninin sandığın kadar azımsanacak ölçüde içeriyor olsalar kimya prof. vereceği bitkisel reçete için bile hormon testi istemezdi ..

canımevet ben zayıfımda yanii ölçülerim göğüs bölgemde olsa mankenlik yapabilcek kadar zayıfım yanii meselaa bel ölçüm 60 kalçalarım 90 anladınmı amaaiştee göğüs yokk göğüs bölgem 78 gerçi şuaralar ölçmedim biras dolgunlaşma hissediorum ama oda enfazla 1-2 cmdir yanii ayrıca bnm çok bnmgibi zayıf olan arkım var gayettte göğüsleri var 80 flntakıolar iştee oyüsden bi umut diorum yinede mirmirmirmir

NEZ SEN HANGı YAGLA BÜYÜTTÜN ? bu arada arkadaşlar 2 kutu actibreast kullandım ama inanın göğüslerim dahada küçüldü :)) ters etki yaptı... su 8 bitkinin karışımı varmış robert bradford die biri bulmuş faydası varmış ama nerden buluruz ölçülerini nasıl temin ederiz bilemiyorum bilenler paylaşırsa sevinirim...

canım ben bonvıva dıye dogal bı yag var aktardan aldım onunla buyudu hemen hemen bı beden kadar yanı

canım ben bonvıva dıye dogal bı yag var aktardan aldım onunla buyudu hemen hemen bı beden kadar yanı

ya sen bu boviva yagının bi linkini atarmısın ben bulamadım... bi resim falan iyi olur görsem hemen alsam hemen büyüse ohh valla senağlama yaza büyük memişler güsel bikinilerle :roflol:

ben aranıza yeni katılıyorum lütfen bi çare.ya ısırgan otu suyu iyi geliyormuş diye duydum ama daha denemedim deniycem.sizinde aklınızda bulunsun.deneyipte faydasını gördügünüz birşey olursa lütfen bildirin.

arkadaşlar ben yeni katılıyorum ısırgan otu suyu iyi geliyormuş ama denemedim deniycem lütfen sizde deneyip faydasını gördügünüz birşey olursa yazın

herkese merhaba,
benim de göğüslerim çok küçük, uzunca bir süre bundan şikayetçi oldum, fakat actibreast gibi bir ürün kullanmadım, yazılan yorumları okuyunca kullanmayı da düşünmüyorum doğrusu... size tavsiyem sizi küçük göğüslerinizle sevecek bir koca ya da sevgili bulmanız. :) özgüveninizi yerine getireceği garanti... hem ayrıca küçük göğüs modaymış... koşarken ağzıma girmeyen göğüslerim olduğu için ben çok mutluyum.. hani birazcık daha büyük olsaymış diye aklımdan geçmiyo değil ama.. sorun etmiyorum açıkçası, hayatta daha önemli şeyler var.
sevgiler...

haklısın tatımm zaten benimki sewiyomuş beni öle açıkladı
ben biraz daha büyük dursun istediğim için yoksa kocam bana öle diyecek boşarım yahuuu o önce kendi şeyine baksın töbe yarabbimmm töbeee yaniii laf edecek bi yönünü bende bulurum muhakkak yanına kalmaz :jeyyar:

Allah seni guldursun kiz. yerlere yattim surda. isyerinde herkes bana bakiyor bu neden boyle guluyor diye :kedi:

gül kız tana güll sende güll anaammm forumum cmylmzı olduk ii mi:jeyyar:
ama yalan mı canım sen yeterki kusur ara adriana lima bile halt yer güzellikte yani bulursun bişi illaki
kız senin memişlerde sallansın gül gül belkim büyürde dua edersiniz bana :jeyyar:

slm bayanlarkrem hakkında görüşlrinizi okudum da nerak ediyorum sonuca varan varmı bende kulalnamak istiyorum ama açıkçası korkuyorum

tuana sen bu göğüs kremini kullananlardan biriydin sonuç ne yarın sipariş vericem cevap yarzarsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…