Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kızlar ben asenanın oestro kremini 4 ay kullandım 200ytl biraz tuzlu yani onunla beraber küç,adaçayı rezene falan içiyordum 4cm. büyüme oldu şuan kremi haftada iki kez kullanıyorum korumak amaçlı

duzenli mi kullanmistin canim? 4 cm de hic fena diil aslinda :1rolleyes:

Tuana nerelerde? O da kullanmıştı, acaba onda durumlar ne?
Gerçi ebrucum da sen de hayalkırıklığınızı dile getirdiniz. Artık ona para vermek anlamsız. Ama çok ümitlenmiştik, keşke işe yarasaydı da 300-500 ytl verseydik, razıydım.

canim burdayim. takipteyim, tum yazilarinizi okuyorum ama inan o kadar kotuyum ki ne yazacagimi bilemiyorum, ben de 2. kutudayim. ama hala tik yok. sinir oluyorum. artik ne yapacagimi bilemiyorum. bosuna 2. kutuya da para vermis oldum. ama bitene kadar devam edicem, belki bi ise yarar diye. nasilsa yapicak baska bi sey yok

Ufff canım ya Gerçekten çok üzüldüm. Haklısın madem aldın, sonuna kadar kullan. Belli mi olur belki sonradan bi gelişme olur.

kızlar bu ara yine acı ve sızı var ama biliyorsunuz kremim bitti ve 2. kutuyu alamıyorum ama elimde ki diğer kremi kullanıyordum önceleri etkisi olmadı hatta actiyle büyüttüğüm göğüsüm eski haline dönmüştü fakat 3 gündür yine acı ve sızı var aynı zamanda göğsümün dikleştiğini de farkettim sanırım yine sonuç almaya başlıyorum bu çok güzel ya acaba aynı zamanda küç tabletidemi kullansam

kıslar slm ben geldim. benim kremim pazar günü bitmişti 3 gündür süremiyorum ama bi değişiklik yok. maddi durumdan dolayı almamayı düşünüyodum ama bi sitede biras daha ucuza ve benim kredi kartıma taksit seçenğiyle alma şansına sahip oldum 2 kkutu sipraiş verdim valla. yarın gelicek diye umuyorum. bu arada yani benim bu kreme devam etmemde erkek arkadaşımın büyük etkisi var henüz ölçmeme rağmen onun hoşuna gitmesi beni çok mutlu etti.çünkü eskisinden farklı gerçekten yaa bunu kabul etmem lazım. ne olursa olsun ebn devam edicem valla. sakın moralleri bozmayın bence. ebrucum bu arad belki kilo vermiş olabilirsin de çünkü kötü günler yaşadın stress v.s. bide çalışan kadın olunca vakit ayırmak zor oluyo. ben şimdi kremler geldikten 1 hafta sonra ölçücem çünkü zmn kaybım oldu. gelişmeleri bildiricem bende çok merak ediyorum gerçekten ölçüsünü:) diğer taraftanda herşeyi denicem demiştim ama şuanda bunu yapabilecek imkanım yok. benim derdim ço büyümesi değil yazın bikinimi rahatlıkla giyebilmek. en azından küçük göğsünde bi çekiciliği var ama bende hiiç yoktu neyse sevgiler öpüyorum herkesi durmak yok yola devam:)

arkadaşlar meraba
ben aranıza yeni katıldım ama bu kremi yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum..faydasını gördüm mü gördüm ma o kadar değil belki ben düzensiz kullanıyorum ondan dır ama var yani biraz gelişme:)lülülülülülülü

ama ben birde kremin yanında bir kaç gündür k.ü.ç de başladım ikisini birden kullanıyorum:sm_cool:belki daha hızlı etki eder dimi ama :teytey:

sanırım kimsecikler yok ama kremle ilgili bilgi almak isteyen bana sorabilir:a.s.kendinize cici bakınn...dance::enbuyukkk:

Çekici göğüsler...

Dolgun ve büyük göğüs her zaman hoş görünür. İnce bel, düz karın, yuvarlak hatlar hanımların hayalidir. Çünkü bu hatlar hanımları genç gösterir. Yaş ilerledikçe, vücudun heryerinde olduğu gibi göğüslerimizde de estetik açıdan birtakım olumsuzluklar başlar. Dolayısıyla göğüs bakımına dikkat etmeliyiz. Her hanım göğüslerinin normal ve de güzel olmasını ister. Aklınıza şu soru gelebilir normal göğüs nedir?

* İki göğüs ucu ve boyun çukuru arasına hayali bir çizgi çizin. Ortaya çıkan çizginin üç kenarı da eşit olmalı.

* İki göğüs ucu ve göbek arası yine hayali çizgilerle birleştiğinde ortaya çıkan bu çizginin yan kenarı eşit olmalı.

* Eğer bu iki madde de size uyuyuyorsa bu, göğüslerinizin dik ve dolgun olduğunu gösterir.

* Her kadının boyuna göre göğüs çevresi uygun olmalıdır. Aksi halde göğüs hoş olmaz. Bu ölçüler:

Boy.......Göğüs çevresi........Boy........Göğüs çevresi
1.50...........78cm.................1.65.............84cm
1.55...........80cm..................1.70............88cm
1.60...........82cm..................1.75............90cm

ama ben birde kremin yanında bir kaç gündür k.ü.ç de başladım ikisini birden kullanıyorum:sm_cool:belki daha hızlı etki eder dimi ama :teytey:

canim ben 2 kutuyu bitiriyorum yakinda. m olarak bi fark yok ama sanirim biraz dolgunlasti, 3. kutuyu alamiycam. baska adacayi yagiyla felam msaja devam etsem ansil olur acaba?

canım benim de ikinci kutu birde iki kutu arasında ara verdim birde sürmesiğim zaman larda oldu ama bitmesine 20 gün var sanırım ben saana kullanmıyorsan eger k.ü.ç. tavsiye ederim ben onuda bir haftadır kullanıyorum.evliler bilir hani emzirirken süt kanalların dolarken hissedersin ya öyle bir sey hıssediyorum ben :sm_cool: ve hassasiyett:teytey:

canım bak bende sen denimsengözlerimebaksanab 2, kutuyu kullanıyorum daha yasından fazlası duruyor bendede ilk başlarda bişi yoktu bir ara sızı falan oldu masaj yapıyorum yani kremi iyice yediriyorum ve bir haftadır k.ü.ç kullanıyorum ve artık iyice farketleye başladım değişiklikler var memişlerde azda olsa var bence olumlu düşün hep :dance:işe yarıyor

canim sanirim kuc te kremler de hep emzirmeden deforme olan goguslerde ise yariyor. ben yaklasik 6 ay boyunca kuc kullandim hic ise yaramadi.

canim sanirim kuc te kremler de hep emzirmeden deforme olan goguslerde ise yariyor. ben yaklasik 6 ay boyunca kuc kullandim hic ise yaramadi.

olabilir canım ben evliyim birde kızım var ama bekarkende çok küçüktü:çok üzgünüm:emzirme döneminden sonra puff:a015: gitti tamamen ....ilk başta kreme başladım masaj falan az da olsa fark etti:dance:sonra burada küçü duydum 1 haftadır kullanıyorum su da içiyorum çok ve hassasiyeti hızlandı gibi geliyo bana mütiş ikili oldular bence jeyyarhadi bakalım zonuçları yazarım

ilk ay bende de etki etmedi. 2 ay doluyor gözle görülür büyüme var. harika bişey bu ama kalıcı mı bilmiyorum

oncelikle merhaba,
actibreast'in reklamini gordugumden beri bu forumu takip ediyorum. ayni konudan sikayetci olup dertlerini anlayan insanlarin birbirlerine yardimci olmasi gercekten cok guzel.
ben kreme baslayali 10 gun oldu. herhangi bir etki gormuyorum. cok umitli de degilim yazdiklarinizdan okudugum kadariyla ama hicbir sey yapmadan durmak istemiyorum. ayni zamanda saw palmeto'ya da basladim. benim sormak istedigim, kremdeki veya saw palmettodaki dolgunluk etkisini ne kadar surede gordunuz? zirrrrr arkadasim sabal'in kisa surede etki gosterdigini soylemis bu kisa sure tam olarak ne kadar?

tesekkur ederim. umarim ben de gelismeleri gorebilirim. 6 tane mi alsam acaba ben de yok yok 3 tane iyidir. aslinda benim amacim actibreastle birlikte kullanip sabalin etki ettigi dolgunlugu actibreast le kalici hale getirmek. boyle bi mantik kurdum kendi kendime. ne bileyim, yag hucreleri gelisseler bile yoktan var olamazlarmis gibi geliyor bana. yani bi sekilde icinin dolmasi gerekiyor diye dusunuyorum. dogru veya yanlis sorgulamiyorum artik. :sm_confused:

canım actibreast mekanizması gereği göğüslerde yağ miktatını artırıyor. Bende de bu etki oldu ve regl dönemimdeki gibi dolgunlaştılar. normal halleri bu oldu yani. reglimdeyse patlayacak gibilerrdi. çatlak kremine yeni başladım halen bir değişiklik yok. b firmanın ürünlerine güveniyorum hatırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…