Menopoz Acilllll

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

MerakliabsnanajN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2019
170
57
25
Kizlar 2 aydır adet olmuyorum 50. Günde falan kan verdim çıkmadı şimdi versem cikarmi ve adet söktürücü kullandım geçen cuma bitti hala olmadım bekliyorum bugün Çarşamba hiç bir belirti yok sadece beyaz akıntı o kadar birazda vajinada yanma var geçen Aralık'ta rahim filmi cekildim ama 20 Kasım'da adet olmuştum 4 araliktada filmi çektirdim ama hal ne hamileyim nede adet oldum yarın kan versem bişey cikarmi ya lütfen bişey yazın kafayı yiycemm

Böyle hamile kalan oldumu yardım edin ya doktrum olabilirsin dedi ozeldeki bilmiyorum korunmadikta geç döllenme olabilirmii

10 gün bekle . Eğer hala adet olmazsan test yap. Benimde adetim gecikmişti negatifti diye adet söktürücü içmiştim yine adet olamayınca test yaptım pozitifti . Hatta adet söktürücü içtiğim için korktum baya ama doktor bişey olmaz dedi. Olmaz inşallah

Ayy çok sağolun yarın gitmiycem o zaman kan vermeye doktorum cumartesi olsamda olmasanda gel dedide o zaman cumartesi kendi doktoruma giderim hem özele hem devlete gidiyorum da ben 🤭🤭

10 gün bekle . Eğer hala adet olmazsan test yap. Benimde adetim gecikmişti negatifti diye adet söktürücü içmiştim yine adet olamayınca test yaptım pozitifti . Hatta adet söktürücü içtiğim için korktum baya ama doktor bişey olmaz dedi. Olmaz inşallah
Yani ilacı bitirdiğim tarihten 10 gün sonrayimii

Kizlar 2 aydır adet olmuyorum 50. Günde falan kan verdim çıkmadı şimdi versem cikarmi ve adet söktürücü kullandım geçen cuma bitti hala olmadım bekliyorum bugün Çarşamba hiç bir belirti yok sadece beyaz akıntı o kadar birazda vajinada yanma var geçen Aralık'ta rahim filmi cekildim ama 20 Kasım'da adet olmuştum 4 araliktada filmi çektirdim ama hal ne hamileyim nede adet oldum yarın kan versem bişey cikarmi ya lütfen bişey yazın kafayı yiycemm
Geçmişler olsun canım, benim ablam 45 yaşında menopoz dedi doktor 2 ay adet görmeyince. 5 ay sonra instaramda hayıt tentürü hakkında bir sürü paylaşım görüp ablama aldım. Ablamın hamile olma olasılığı da yoktu hemen kullanmaya başladı. 3 aylık kürün 15. gününde ilk adetini gördü. Kür biteli 6 ay oldu hala düzenli adet görüyor. FSH düştü, östrojem yükseldi, her şey normale döndü. Gebe değilsen bir araştır karahanoğlu çiftliği yapıyor

Anladım canım peki ben sizlere bişey daha sorucam ben hasta oldum da 4 gün oldu anlatmıştım zaten en başta simi doktordan çıktım bana artık aşılama denemen gerekiyor dedi benim sana tedavim bitti dedi ben şimdi nasıl bir yol izlemem gerekiyor o kadar saskinimki hiç bişey çıkmadı adet ilaçsız olamıyorum ama başka hiç sorunum yok ya ne yapmam gerekiyor bitkisel kurleride denedim ama yok nasıl bir cizelgeyle hareket etmeliyim sizce böyle yaşayan biri varsa bana yardımcı olurmu acaba kararsızım napmam gerektiğini bilmiyorum 😣😣

X