ACİLLLL

sjsjsjsjsjdj

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2024
20
4
21
Merhaba kızlar nerden başlasam bilmiyorum ama eşim sürekli ilişki sırasında başka kadınlardan bahsetmemi istiyor buna yakınlarım arkadaşlarım dahi çok büyük tepki koymama rağmen her neyse buna ayak uydurdum ağzından bişeyler almak için ve ondan daha çok nefret etmek için.Gecenlerde arkadaşım ile karşılaştık evimin önünde eşim gördü ve aynı akşam ilişkiye girmek istedi tam ondan bahsedecken tartışma çıkardım sonra neyse birkaç gün normale döndü geçen akşam da küçükken yengem anneme yardım etmeye geldi tayt giymişti paltonun altına çıkardı içligi göründü diye bu tür şeylerden gerçekten bıktım okadar nefret ediyorum okadar bıktım ki tüm ortamımı bozdum kimseyle görüşmek istemiyorum kuzenlerim gelmek istiyorlar bana sürekli bişey uyduruyorum gelmemeleri için eskiden çok güzel olduğumu düşünürdüm her aynanın karşına gittiğimde aşkla bakıyorum kendime suanda herkes öyle düşünüyor ama ben artık her aynaya baktığımda eski beni görmüyorum kendimden nefret eder oldum hiç bir şey yapasım gelmiyor artık neden böyle oluyor neden yapıyor bunu

Sapık çünkü, neden olabilir sence başka? Sen de dediğini yapıp ortak olmuşsun
Ortak olmak mı? Neyden söz ediyorsunuz hoşuma mı gidiyor anlatsa anlatmasa hep öyle düşünecek düşüncelerini açık duyarak nefret etmek istiyorum ondan her söylediğinde canım nasıl yanıyor bilmiyorsun kendimi cezalandırıyorum nasıl bir pıskoloji düşüne bilir misiniz?

Ortak olmak mı? Neyden söz ediyorsunuz hoşuma mı gidiyor anlatsa anlatmasa hep öyle düşünecek düşüncelerini açık duyarak nefret etmek istiyorum ondan her söylediğinde canım nasıl yanıyor bilmiyorsun kendimi cezalandırıyorum nasıl bir pıskoloji düşüne bilir misiniz?
Ayak uydurunca başka ne yapmış oluyorsunuz pardon? Bunu benim kocam bana dese onun bişeyini kesip burnundan sokarım. Bu kadar da değil yani. Bi de aynı yatağa girip ayak uydurucam. Çüş

adam sapık yahu sapık. grup sex ilişkisi yaşamayı hayal ettiği bariz ortada siz niye devam ettiriyorsunuz bu iğrençliği?

Ayak uydurunca başka ne yapmış oluyorsunuz pardon? Bunu benim kocam bana dese onun bişeyini kesip burnundan sokarım. Bu kadar da değil yani. Bi de aynı yatağa girip ayak uydurucam.
Ben suan ne yapacağımı bilmiyorum nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum her yanım kargaşa kafamın içi dolu yorgunum neden yapıyor diye merak ediyorum bu konu hakkında çok fazla tartışma yaratım hamileyken az daha bebeğim düşürüyordu tartışma esnasında ne yapsam ne etsem öyle bir dil var konudan konuya atlayıp beni her desafında suçlu çıkartıyor nasıl yapıyor nasıl konuyu kapatıyor bilmiyorum beni azarlayın diye yazmadım bunlar sadece yardımcı olun istedim kimse söyleyemiyorum kafam çalışmıyor artık yorgunum bitkinim ben nasıl bir durum bu

Nefret edip ne yapacaksınız? Hâlâ da sevişiyorsunuz anlaşılan. Planınız nedir yani nefret edeceğim ee sonra? Kendinizi kandırma yolu bulmuşsunuz ama olmaz öyle.
Ay bırak ya fake midir nedir sinirim kalktı, böyle adamla evli kalmazsın, aynı yatağa girip o sırada bu fantazilere bu muhabbetlere çanak tutmazsın yani.

Nefret edip ne yapacaksınız? Hâlâ da sevişiyorsunuz anlaşılan. Planınız nedir yani nefret edeceğim ee sonra? Kendinizi kandırma yolu bulmuşsunuz ama olmaz öyle.
Beni azarlayın diye yazmadım ben bunu bakın tam 3 yıldır ustesinden gelmeye çalışıyorum gelemiyorum anlamıyor musunuz bitmiş durumdayım artık cebelleşemiyorum ben bıktım herseyi bıraktım ben

Beni azarlayın diye yazmadım ben bunu bakın tam 3 yıldır ustesinden gelmeye çalışıyorum gelemiyorum anlamıyor musunuz bitmiş durumdayım artık cebelleşemiyorum ben bıktım herseyi bıraktım ben
Tamam azarlamadık, dur bi düşünelim, acaba nasıl nefret etsen, daha ne yapsa da nefret etsen, neyin fırtınası yapalım, beynim yandı ötekini yapamıyorum

Konulariniza şöyle bir baktim isiniz gücünüz yalan dolan hayir böyle iğrenç fanteziler ile ne olmasini dusunuyorsunuz amaciniz nedir çözemedim

Ee yani? Biz de mi fantezinize katılalım? Ya adamı boşayacaksınız ya da oyuna devam.

O zaman devam etmenizi destekleyelim diye mi yazdınız? Yani bunun ne kadar anormal, kocanızın da bütün kadınları, yengesi de dahil, fantezilerine alet eden bir sapık olduğunun farkındasınız. İçiniz almıyorsa ki almaması lazım, ayrılacaksınız.

X