Gebeliğe Hazırlık Acilll yardimmmm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Esseteacher

❤❤❤YAMAN❤❤❤
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
2.642
5.265
34
Merhaba kizlar bununla.ilgili konu varmi telastan hic bakamadim ama.bilgisi olan yazabilirmi??

Doktordan geldim simdi tum kan tahlillerim temiz cikti esiminkide oyle son bi muayene edeyim dedi doktor sonra polip var dedi. Ne oldugunu bilmiyorum tabi korktum. Kucuk olsa almazdim ama 11 cm dedi. Hamilelige engel degil ama yer kapliyor falan dedi. Aldirsam mi bu durumda olan kizlar lutfen yazinnn kizlik zari operayonuda gecirdim.bidaha korkuyorum.yine biseyler olmaktan...

Canm ben de polip aldirdim. Korkma ayni gun icinde taburcu olursun. Agri yok aci yok. Uyutuyorlar zaten. Gebelikte dusuk tehlikesi yaratiyormus. Bir de orda bir et parcasi var yolu kapatiyor gibi dusun spermlerin onunde bir engel ve bu nedenle gebelige engel aslinda. Bana doktorum oyle demisti. Ha olur da gebelik olsa bile dusuk riski oluyormus

polip biraz sıkıntı normalde et beni gibi bişey. zararsız
ama hamilelikte düşüğe yol açabilir
bayağı da büyükmüş

bende de varmış. histeroskopi mi ne onunla alınıyor
basit bir işlemmiş.
ben de yaptıracağım sanırım

Off valla aglamaktan sisirdim.kendimi zatn korkuyorum boyle seylerden kizlik zarini bile zor aldirdim boyle bisey daha cikacagi aklima gelmezdi baska doktora gitmeme gerek varmi peki varsa vardir yani doktorsa zatn bazi doktorlar almayalim.bazisi alalim taraftaridir dedi ama kucuk olsa bende almazdm buyuk dedi

Ayyy dusuk olmasindansa aldirirm.ozaman ya

sedasyon ile yaptırırsın
ağrısı sancısı olan bişey değil bildiğim kadarıyla.
ben de randevu alıp doktora gideceğim.
ihmal ettim ama kaçış yok yaptırmak lazım
Uyutucaz dedi gunu birlik yatis yapilicakmis bakalim ozel.sigortam karsilasin diye ugrasiyolr yoksa 4500 tl dedi

Uyutucaz dedi gunu birlik yatis yapilicakmis bakalim ozel.sigortam karsilasin diye ugrasiyolr yoksa 4500 tl dedi

bayağı pahalıymış.
peki adet döneminin kaçıncı gününde oldu muayene?
ben de doktordan randevu alacağım da adet gününden önce mi sonra mı bazısı adetin 3. günü gel demişti falan bilemedim

Adet 3. Gunu gitmistim kan testlerimi ozman yapti sonclarinj yeni goturdum.herseh cok iyi dedi diger ay adet bitimi 10. Gunde gel bakalim dedi suan o gundeyim zaten dedim ozman muayene edeyim dedi direk polibi gordu

Adet 3. Gunu gitmistim kan testlerimi ozman yapti sonclarinj yeni goturdum.herseh cok iyi dedi diger ay adet bitimi 10. Gunde gel bakalim dedi suan o gundeyim zaten dedim ozman muayene edeyim dedi direk polibi gordu

çok sağol ve çok geçmiş olsun
bu süreci kolaylıkla geçirirsin umarım.
ne zaman alınacak polip in?

benim polip bi görünüp bi kayboluyor o yüzden doktorlar bir var bi yok diyorlar.
ben de senin gibi adetten sonraya randevu alayım

Cok sgll cnmmm ins atlatiriz bunlarida...

Diger adet gununde ara dedi ozel sigortaya yazi gondericekler karsilarsa o hafta ici yapicaklar bakalm nolcak

Aglama canm hic korktugun gbi degl. Bisey duymuyosun.. kizlik zarini neden aldirdin? 1 doktora daha git icin rahat etmesi icn

Aglama canm hic korktugun gbi degl. Bisey duymuyosun.. kizlik zarini neden aldirdin? 1 doktora daha git icin rahat etmesi icn
Vajinusmustum 4 yillik evliyim.kalin oldugu icin yirtilmaz dediler onu aldilar aralik ayinda bu tur seylere cok korkuyorum.bide bu cikti simdi yarin baska hastaneye. Randevu aldim.bakalim o ne dicek

Vajinusmustum 4 yillik evliyim.kalin oldugu icin yirtilmaz dediler onu aldilar aralik ayinda bu tur seylere cok korkuyorum.bide bu cikti simdi yarin baska hastaneye. Randevu aldim.bakalim o ne dicek
Canm ben de vajinismustum da neden 4 yil surdu ki erteledin mi ya uzuldum simdi. 1bucuk 2 ayda falan duzeldi benmki. Ameliyattan sonra iliskiye girmende sakinca oldu mu peki canin acidi mi?

Canm ben de vajinismustum da neden 4 yil surdu ki erteledin mi ya uzuldum simdi. 1bucuk 2 ayda falan duzeldi benmki. Ameliyattan sonra iliskiye girmende sakinca oldu mu peki canin acidi mi?
Slm cnm 4 yil surdu cunku iyi bir doktor bulamadim gecmesi icin aralik ayinda biyer buldum cok sukur hem zarim kalinmjs onu aldilar hem 3 gunde terapiyle atlattim keske daha once karsima ciksalardi 4 yil bosuna beklemis oldum ama kismet buguneymis.. ameliyat 10 gunden sonra gecti 1 ay sonunda da terpiyle hic bisey duymadim orasi bos oldugu icin cok kolay oldu devami

Anladm canm sevindim senin adina. O illeti yasayan bilir. Cok zor bi surec

Aynenn asla yasamayan bilemez hep ya birak kendini olur diyolar kolaydi sanki oyuzde. Bir yardim şart allah herkesi kurtarsin bu illetten ve her dertten ins

Kendi ilk gittigim.doktoruma gttim muayenr etti hic bisey yok dedi suan yumrtlama zamanin dahada zaten catlamamis dedi. Boyle seyler adetten sonraki 3 gun gorulur suan degil dedi. Adetten sonra gel dedi. Gy....hol diye bir ilac verdi. Hem folik asit hem yumurta catlamasini kolaylastiriyoms. Cok mutlu oldum rahatladim.. artik dusunme saglikli iliski yaşa ve baska doktorada gitme ben dahil dedi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…