Acilll Ovülasyon testiyle gebe olduğunu öğrenenler ??

ege_aydin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
49
15
27
Kızlar merhaba son yumurtlama günüm 28 eylül. Adetim 34 günde bir düzenli olur. 1 gün kaldı. Ovülasyon testini adet döneminde yapınca pozitif çıkıyosa hamilelik var demekmiş dayanamadım yaptım. Direk koyu çıktı ve koyulaşıyor. Bir de adetten 5 gün önce lekelenme yaşadım yani bundan 3-4 gün önce. Adet sandım ama geçti 1.5 gün sürdü sadece peçeteye gelen kahverengi pembe pıhtısız bir akıntı. Hiç adet olacak gibi değilim sadece kasığıma ağrı giriyor. Aşağı ovülasyon testimi bırakıyorum bakar mısınız böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı
IMG_3540.jpeg

Kızlar merhaba son yumurtlama günüm 28 eylül. Adetim 34 günde bir düzenli olur. 1 gün kaldı. Ovülasyon testini adet döneminde yapınca pozitif çıkıyosa hamilelik var demekmiş dayanamadım yaptım. Direk koyu çıktı ve koyulaşıyor. Bir de adetten 5 gün önce lekelenme yaşadım yani bundan 3-4 gün önce. Adet sandım ama geçti 1.5 gün sürdü sadece peçeteye gelen kahverengi pembe pıhtısız bir akıntı. Hiç adet olacak gibi değilim sadece kasığıma ağrı giriyor. Aşağı ovülasyon testimi bırakıyorum bakar mısınız böyle olup hamile olduğunu öğrenen var mı Eki Görüntüle 3491704
Benim de şuan şüphem var ovu kontrol eder gibi mi baktınız teste son 2 saat sıvı almadan falan

X