ACİLLL 1yasindaki oğlum makat kanıyor resimli

Olabilir atsın siteden napim neyse doğru onu diyorum
Çok fevrisin buraya bir konu açtiysan tabiki yorumlar gelicek hoşuna gitsin gitmesin.Çocugun poposunun öyle resmini koyarsan tabiki insanlar tepki göstericek resim koymadanda anlata bilirdin anlardık zaten.Hemen sanane falan söylemen hoş olmuyor böyle tavırlar.

Ben yoldayken paylaşım yaptım zaten anneligimi sorgulamak asla sana düşmez burda denileni yaptığımı yapmadığımi bilmiyorsun 1 saatlik yolda fikir amaçlı attgm birşey resimli demiştim madem girme bakma

Banlanırsam da banlanayım şuan içimden geçeni yazıcam. Birde böyle utanmaz arlanmaz olduğunuz için tutmayacağım kendimi.

Hanımefendi 3 seferdir kakası böyle diyorsunuz. Kabız değil ve içerden geliyor diyorsunuz. Herşeyin farkındasınız. İlgili bir anne olsanız gördüğünüz gibi gidersiniz. Hepte aynı şey ne hikmetse sizin cinsiniz herşeyi yoldayken koyuyor. Keşke herkes benim gibi baksa bu fotoğrafa. Şu dönemde çocuğunun poposunu şöyle paylaşan bir anneye saygı duyamam. Benim derdim midem bulandı mevzusu değil. Size mahkum ve sizin sorumluluğunuz altındaki bir canlıya evladım adı altında yaptığınız zorbalık. Beyniniz yeter mi anlamaya bilemem ama durum bu. Daha sizin mahrem algınız oluşmamış ki bu çocuğa öğreteceksiniz. Evladınız Allaha emanet olsun.

Adınız gbi tuzunuz çok kuru herhalde şöyle baktım diğer konularda o kadar sert ters yorum yapmissnz ki anlam veremedim ben kötü niyetli değilim o an görünce korkup doktora attm resmi fikir amaçlı attım
Mesele çocuk olunca tuzum asla kuru olmuyor. Ayrıca güzel güzel uyarı yapıyoruz. Ters cevap vermek böyle bir şey değil.
Ben de ilk oğlumun altını başkalarının yanında değiştirdiğim oluyordu. Ama sonra mahremiyet için olmaması gerektiğini öğrendim. Öğrenmek ayıp değil ki böyle tepki verdiniz. Korkudan paylaşmışsınız belli ama uyarmasak olmazdı.

Mesele çocuk olunca tuzum asla kuru olmuyor. Ayrıca güzel güzel uyarı yapıyoruz. Ters cevap vermek böyle bir şey değil.
Ben de ilk oğlumun altını başkalarının yanında değiştirdiğim oluyordu. Ama sonra mahremiyet için olmaması gerektiğini öğrendim. Öğrenmek ayıp değil ki böyle tepki verdiniz. Korkudan paylaşmışsınız belli ama uyarmasak olmazdı.
Bu kadar üstüme laf söylenerek anneligimi bile laf söylenerek uyarmak bilmiyorum neyse uzatmak istemiyorum doktora gittim öğrendim ogrenecegimi teşekkürler

Bu kadar üstüme laf söylenerek anneligimi bile laf söylenerek uyarmak bilmiyorum neyse uzatmak istemiyorum doktora gittim öğrendim ogrenecegimi teşekkürler
Anneliğinize laf söylemedim. Anne olarak dikkat etmenizde fayda var dedim. Neyse önemli olan bebeğin sağlığı. Doktor gerekeni yapacaktır zaten.

Banlanırsam da banlanayım şuan içimden geçeni yazıcam. Birde böyle utanmaz arlanmaz olduğunuz için tutmayacağım kendimi.

Hanımefendi 3 seferdir kakası böyle diyorsunuz. Kabız değil ve içerden geliyor diyorsunuz. Herşeyin farkındasınız. İlgili bir anne olsanız gördüğünüz gibi gidersiniz. Hepte aynı şey ne hikmetse sizin cinsiniz herşeyi yoldayken koyuyor. Keşke herkes benim gibi baksa bu fotoğrafa. Şu dönemde çocuğunun poposunu şöyle paylaşan bir anneye saygı duyamam. Benim derdim midem bulandı mevzusu değil. Size mahkum ve sizin sorumluluğunuz altındaki bir canlıya evladım adı altında yaptığınız zorbalık. Beyniniz yeter mi anlamaya bilemem ama durum bu. Daha sizin mahrem algınız oluşmamış ki bu çocuğa öğreteceksiniz. Evladınız Allaha emanet olsun.
Ay yok artık yorum bile yapamam sana sen ne biliyorsun ki benim evladima karşı zorba sorumsuz diyebiliyorsun ilgisiz gorebiliyorsun ilgisiz değil telaşlı korkan zorba değil çare arayan doktora gittim bunu sana kanıtlamak hiç zorunsa değilim nerde nasıl gittgm ne konumda olduğumu hiç bilmiyorsun çok normal uzaktan konuşmam ben anneligimi biliyorum evladima zorba olmadgmi biliyorum gerisi Allah'a kalmış senin ne düşündüğün hiç umrumda değil benim beynim yeterde senin bu acımasızca yorum yapan dilin umarım başka kalp kırmadan can sıkmadan durur Allah akıl versin sana

Benim bebeğim değil mi kardesim sanane resimli yazmışım zaten ben burda bunun gbi olan varsa fikir yazar diye koydum doktora gittim ztaen yoldayken attım ne kadar çok laf yazdınız gerçekten anlamış değilim burda ne resimler koyanlari gördüm bu kadar yazılmadı

tamam bebek senin de site benim bunu ne yapacağız?

O kadar bilinçsiz bir annesin ki 2 gün sonra neler olabileceğini sapkınlıkları bilmeden yazıp çizmişsin.

Daha bir hafta önce enfeksiyonlu kadın cinsel organlarının fotoğraflarını toplayan bir sapık yakaladık sitede. Allahtan kimse yollamamışta adam istediği ile kalmış.

Seni şu mesajını "çocuk benim değil mi götünü de koyarım sana ne" notunu ekler Aile Bakanlığına şikayet ederim.
Aile Bakanlığı'ndan gelirler ne halt edeceğini şaşırırsın. Böyle cahil cahil yorum bir daha da yazmasın.

Senin sıkıntın sana yeter şimdi 2-3 gün defol git bebeğinle ilgilen mandalina ve portakalı kes

Ya bilen aynısı olan görsün başına gelen varmı diye koydim bu kadar tepkiyi anlamadım hiç mi internette bebek poposu görmednz başka yeri bile görünmüyor çocuğun su laflara bak ya
Internette bebek poposu bakmıyorum görmedim

Bu ne biçim laf ya internette var diye herkes bebeğinin orasını burasını çeksin koysun o zaman

Ya sen annesi anne bu nasıl bir üste çıkma millete cemkirmisin

Git önce insan ol üslup edep terbiye öğren sonra anne ol
Bebeğini teşhir etmek denir buna azıcık nette olduğunu ve buralarda her türlü insan olduğunu öğren

Bu konu üzerinden genel bir bilgilendirme yapayım, sitede kanlı veya akıntılı görüntüler gibi uygunsuz görsellerin paylaşımı yasaktır.

Üyelerin kendilerine, eşlerine/nişanlılarına/sevgililerine, çocuklarına veya bir yakınlarına ait mahremiyeti ve gizliliği ihlal edecek görseller paylaşmaları uygunsuzdur.

Eş, nişanlı, sevgili, çocuk, yakınlara ait görsel paylaşımlar TCK md.134 Özel Hayatın Gizliliğini İhlali sayılabileceğinden de suçtur.

Bebekler/Çocuklar için ayrıca bir parantez açayım, yüzleri görünmese de çocuklarınızın rızası olmadan görsel paylaşım yaptığınızda, eklediğiniz her görsel silseniz de internette arşivlenir ve siz bilmeden çocuklarınızın dijital ayak izini oluşturursunuz, bu hem çocuklarınızın mahremiyetini ihlaldir hem de ileride size özel hayatının gizliliğini ihlal ettiğiniz gerekçesiyle dava açmasına da sebep olabilir zira Türk Medeni Kanunu’nun 340. maddesi 1. fıkrası gereği anne babalar çocuklarının bedensel, ruhsal, zihinsel, ahlaki ve toplumsal gelişimini sağlamak ve korumakla yükümlüdür.

Anne babaların çocuklara ait fotoğrafları sosyal medyada kullanması, velayet hakkının kötüye kullanılmasına neden olacak paylaşımlar olmadığı sürece, (örneğin, müstehcenlik suçu kapsamında çocukların fotoğraflarının kullanılması, TCK m.226) hukuka aykırı ve bir suç kapsamında mütalaa edilemez.

Sizler bebekleriniz/çocuklarınızın bir sağlık sorununa çare aramak için önünü arkasını düşünmeden fotoğraf paylaşıyorsunuz ama çocuklarınızı pedofili sapkınların hedefi yapıyorsunuz ve bilmeden TCK 226’ya zemin hazırlayıp ebeveyn olarak bu suça iştirak etmiş oluyorsunuz.

Çocuk sahibi olmamız onların onayı olmadan özel hayatlarını ihlal etme, izinleri olmadan fotoğraf vb paylaşma, mahremiyetlerini ihlal etme hakkı vermez.

Lütfen site kurallarına ve kanunlara uygun paylaşımlar yapınız.

Son düzenleme:
Napiyorsunuz arkadaşlar 😧 yapmayin. bebeklerin mahremiyeti var. Yuzu gorunmuyor diye rahat davraniyor olabilirsiniz ama iyi niyetli insanlarla karsilasmazsiniz her zaman. Sadece yazin. Resim olmaz. ☹️ Üzüldüm gerçekten.

X