ACİLLL 1yasindaki oğlum makat kanıyor resimli

İçten gelen bı kanama var ama yani pişik dışında sanki
En iyisi goturmen canım benim oglumda 15 aylik onda da pisik olustugunda bu sekil kanama olmustu ama ic kismina dogru degil daha cok cevresel ve cok azdı silverdin kullaninca hemen geciyor. Bir kulak çubugu ile popoyu temizledikten sonra çok hafif ic kisma sokup baksan daha iyi olur sanki

Koşarak hastahaneye götürmeniz gerekirken fotoğraf çekip buraya atmışsınız. Biz doktor muyuz? Bu mantığı anlamıyorum. Biz normal desek amaan kk normal dedi deyip oturacak mısınız evinizde? Yazık günah içerden gelen bir şey olduğunun da farkındasınız üstelik. Kimsenin anneliğine laf etmedim bugüne kadar ama böyle de olunmaz. Çocuklarınızın tedavisini bari kk dan aramayın.

Ayrıca evladınız olması istediğiniz herşeyi yapabileceğiniz anlamına gelmez. Çocuğun poposunu paylaşmışsınız. Ayıptır.

Bir yaşındaki oğlum kabız değil 3 oldu altına yapıyo ama heo poposu kanıyor içinden kan geliyor

şu dönem meyve ne veriyorsun?

meyveye başladın değil mi?

mandalina ve portakal bunların asidi maalesef bebeklerin poposunu tahriş edip kanamasına yol açıyor. bunları kes, mutlaka bir doktor en kötü ihtimalle sağlık ocağına da görün.

diğer bir konu bebeğin fotosunu buraya koymak hangi akla hizmettir?

Ben yoldayken paylaşım yaptım zaten anneligimi sorgulamak asla sana düşmez burda denileni yaptığımı yapmadığımi bilmiyorsun 1 saatlik yolda fikir amaçlı attgm birşey resimli demiştim madem girme bakma

Benim bebeğim değil mi kardesim sanane resimli yazmışım zaten ben burda bunun gbi olan varsa fikir yazar diye koydum doktora gittim ztaen yoldayken attım ne kadar çok laf yazdınız gerçekten anlamış değilim burda ne resimler koyanlari gördüm bu kadar yazılmadı

Bide resim niye çekiyorsunuz bebeğin poposunu ya

Bide resimli demiş başlığa
Hayret gidin doktora burdan sağlıklı bir şey alamazsınız
Krem vericek dr kim ne diyecek

Sil o resmi
Ya bilen aynısı olan görsün başına gelen varmı diye koydim bu kadar tepkiyi anlamadım hiç mi internette bebek poposu görmednz başka yeri bile görünmüyor çocuğun su laflara bak ya

Senin bebeğin evet ama bir birey.

Kim hangi birey olduğunu kız mı erkek mi bilmiyorsun belki internetten herhangi bir resim
E tamam o zaman biz de cinsiyetimizi belli etmeden paylaşalım. Olmaz değil mi? Hayır deriz. Onun için de aynısı geçerli. Bir anne olarak daha çok dikkat etmende fayda var. Mahremiyet her bireyin hakkı.

E tamam o zaman biz de cinsiyetimizi belli etmeden paylaşalım. Olmaz değil mi? Hayır deriz. Onun için de aynısı geçerli. Bir anne olarak daha çok dikkat etmende fayda var. Mahremiyet her bireyin hakkı.
Adınız gbi tuzunuz çok kuru herhalde şöyle baktım diğer konularda o kadar sert ters yorum yapmissnz ki anlam veremedim ben kötü niyetli değilim o an görünce korkup doktora attm resmi fikir amaçlı attım

Yalnız böyle konuştugun kiṣi sitenin administratoru farkında degilsin galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…