acill yardım okumadan geçmeyin lütfen-sonuç kanda negatif ama adet de olmadım

benim zaten oğlum daha 8 aylık benim için olsada olur olmasada olur canım.ama belirtiler var diye ümitleniyorum

Mr arkadaşlar benimde adetimi 18 gün geçti ama idrarda hep tek çizgi, doktora gitmek istemiyorum kanda da çıkmazsa söktürücü verecek biliyorum, benim gibi olup en geç ne zaman öğrenen var acaba hamiş olduğunu :KK43:

bende böyle olmuştu adetim geçti iki kere kan tahlili yaptım kadın doğumcuya gittim defalarca idrar tahlili yaptım yok çıkmadı dr um hatta adet söktürücü verdi kullandım yok yine olmadım dr kontrole gittim yine adet olmadım diye bi bakalım dedi bi baktı 6 haftalık hamilsin dedi anlamadım gitti oğlum 16 aylık valla bişey anlamadım

onun için insan emin olmadan söktürücü kullanmayacak sen kullandığın zaman çocuğuna zararda olabilirdi çok şükürki olmamış

bende böyle olmuştu adetim geçti iki kere kan tahlili yaptım kadın doğumcuya gittim defalarca idrar tahlili yaptım yok çıkmadı dr um hatta adet söktürücü verdi kullandım yok yine olmadım dr kontrole gittim yine adet olmadım diye bi bakalım dedi bi baktı 6 haftalık hamilsin dedi anlamadım gitti oğlum 16 aylık valla bişey anlamadım

Yaa gerçektenmii, off bunun stresi insanı mahvediyor yaa... Senin kaç gün geçmişti canım, ne kadar arayla yaptırmıştın testleri... ?? İçimdeki sıkıntı geçti sen böyle diyince.. Ben bebeğimi kaybettim temmuzda, 25 haftalık doğmuştu 3 gün yaşadı sadece yavrum, hazır değildim aslında ama kendimi hamilelik için hazırlamışım bilmeden :KK43:( Şimdi içimde olmasını o kadar çok istiyorumki... Neden çıkmamış söylemedi bişey doktorun.. Çok ilginç.. RABBİM oğluna uzun ömür versin inşALLAH,, sağlıklı huzurlu...

ben daha adet olmadım dün dr a gittim ulrasonda gebelik falan yok dedi adet olursan gel hormon tahlili yapalım dedi

adete 3-4 gun kala yumurtlamistim ve tutmus gec dollenmeyle hamile kalmistimyani.
adetten 5 gun sonra kan testi yaptirdim degerim 5 cikti dr sinirdasin dedi artarsa var artmazsa gebe degilsin
1 hafta daha bekledim ve idrar testinde cift cizgiyi gordum yani yaklasik adetten 2 hafta sonra gebe oldugumu ogrendim
2 hafta geriden geliyordu fakat maalesef 7+2 de kalp atislari durdu. kurtaj olmak zorunda kaldim
yani gec dollenmeyle suphelendigniz iliskinn ustune 14-15 gun koyun sonrasinda kan testi yaptirin
o zaman cikar hatta idrarda bile cikabilir. silik ciksada 2 gun sonra tekrarlaryin renginde koyulasma varsa
hamilesiniz demektir. bu ay da denicem ins tutar
batim 10 subat daha cok var :KK43:

adete 3-4 gun kala yumurtlamistim ve tutmus gec dollenmeyle hamile kalmistimyani.
adetten 5 gun sonra kan testi yaptirdim degerim 5 cikti dr sinirdasin dedi artarsa var artmazsa gebe degilsin
1 hafta daha bekledim ve idrar testinde cift cizgiyi gordum yani yaklasik adetten 2 hafta sonra gebe oldugumu ogrendim
2 hafta geriden geliyordu fakat maalesef 7+2 de kalp atislari durdu. kurtaj olmak zorunda kaldim
yani gec dollenmeyle suphelendigniz iliskinn ustune 14-15 gun koyun sonrasinda kan testi yaptirin
o zaman cikar hatta idrarda bile cikabilir. silik ciksada 2 gun sonra tekrarlaryin renginde koyulasma varsa
hamilesiniz demektir. bu ay da denicem ins tutar
batim 10 subat daha cok var :KK43:

adetine 3-4 gün kalamı yumurtlamışsın?
nasıl yani?

yumurtlama adetine 14 gün kala değilmi?
yani adet oldugunda sondan geriye 14. gün yumurtlamışsın olmuyomu?

X