acill yardım okumadan geçmeyin lütfen-sonuç kanda negatif ama adet de olmadım

papatya1994

B.K 83 G.K 64.9 H.K 58
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
3.712
5.894
kızlar adetim yedi gün geçiyo ama iki gün geçtiği zaman kan tahlili yaptım orada çıkmadı dün idrardada çıkmadı acaba kan tahlili yanıltırmı hiç yanılan varmı kan tahlilinde lütfen cevap yazın.

kızlar adetim yedi gün geçiyo ama iki gün geçtiği zaman kan tahlili yaptım orada çıkmadı dün idrardada çıkmadı acaba kan tahlili yanıltırmı hiç yanılan varmı kan tahlilinde lütfen cevap yazın.

aynı sorun bendede var 11 ocakta olmam gerekiyordu olmadı testler hep negatiff ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırdım

aynı sorun bendede var 11 ocakta olmam gerekiyordu olmadı testler hep negatiff ne yapacağımı ne düşüneceğimi şaşırdım

merhaba kızlar;
belki geç döllenme vardır bıraz daha bekleyın ya da kıst vardır reglıyı onluyordur ama hepsi ıcınde bır dr la görüşmenızde fayda var kan tahlılınde yanılma payı çok yuksek değil çünki

kan testi yanılmaz diye biliyorum ama bir daha yaptır istersen kesin sonuç için

benim düşükten sonra böyle oldu.. geçen ayda adet söktürücü ile adet olabilmiştim... çok sinirlerim bozuldu gögüslerim kocaman oldu bide sarı akıntı başladıı..doktorada gitmek hiç istemiyorum

benim stres yaptığım aylarda 10 12 gün oynuyo tabi bi umut kan testi falan yaptırıyorum hep negatif çıkıyo sizi çok ii anlıyorum bi umut diyorsunuz ama pek umutlanmayın kızlar sonra benim gibi büyük hüsrana uğrarsınız

kızlar mevsimlerden sanırım hepimizin adet döngüsü değişti ovulasyonumuz geç oldu....

sizinde ovulasyonunuz geç oldu sanırım vede adet gününüz değişti...

kan testi ovulasyondan 5-7 gün geçtikten sonra kesin sonuç veriyo....olsa çıkardı üyük ihtimalle....

inşallah gebesindir..adet günlerinizi garantilemek için ovulasyon testi kullanın

Son düzenleme:
benim stres yaptığım aylarda 10 12 gün oynuyo tabi bi umut kan testi falan yaptırıyorum hep negatif çıkıyo sizi çok ii anlıyorum bi umut diyorsunuz ama pek umutlanmayın kızlar sonra benim gibi büyük hüsrana uğrarsınız

bebeğimi kaybettiğimden beriii hep aklımdaaa evttt...

kızlar mevsimlerden sanırım hepimizin adet döngüsü değişti ovulasyonumuz geç oldu....

sizinde ovulasyonunuz geç oldu sanırım vede adet gününüz değişti...

kan testi ovulasyondan 5-7 gün geçtikten sonra kesin sonuç veriyo....olsa çıkardı üyük ihtimalle....

inşallah gebesindir..adet günlerinizi garantilemek için ovulasyon testi kullanın
[/QUOTE

o testten hiççç kullanmadımmm nasıl bir bilgi verecek banaaa...biliyorummm hamile değilim bu ayda

normalde adet düzensizliğim olmamasına rağmen ağustosda bir ay adet görmediğimi biliyorum yani 2. adet zamanımda olmustum biraz fazla takııyoruz kızlar galiba bu bebek olayını beynimiz adetimziin gecikmesine sebep oluyor.. genede bir doktora gözükün kist falan olmasında..

6 ocak dıye sayarsam bugun gecıkmemın 12.gunu arkadaşlar ben de hala adet olamadım hamılelık de beklemıyorum..
gerı cekılme durumu oldu..oyuzden sanmıyorum..
buna ragmen ıdrar testı yaptım,3. gunu ve 6.gunu..ıkısı de negatıf..hemde baariz şekılde..silik bıle cıkmadı yani..!
bol bol ıncır yıyorum bakalım..cumaya kadar beklıcem olmazsa kanda baktırıp doktora sorarım..hayırlısı ınşallah.. :))

6 ocak dıye sayarsam bugun gecıkmemın 12.gunu arkadaşlar ben de hala adet olamadım hamılelık de beklemıyorum..
gerı cekılme durumu oldu..oyuzden sanmıyorum..
buna ragmen ıdrar testı yaptım,3. gunu ve 6.gunu..ıkısı de negatıf..hemde baariz şekılde..silik bıle cıkmadı yani..!
bol bol ıncır yıyorum bakalım..cumaya kadar beklıcem olmazsa kanda baktırıp doktora sorarım..hayırlısı ınşallah.. :))

selam bende 6 gün oldu hos benim zaten hep gecikirde bende bekliyorum test yaptım negatiftti bende beklemedeyim anlayacagın pazartesiye kadar beklerim oldum oldum olmadım kan testi yaptıracam kasıklarım agrıyor ve beyaz akıntım var sadece baskada bir belirtide yok sıkkıldım bu bekleyiş beni öldürüyr

benim 3 ay önce 9 gün gecikti adetim .. adet günümde kan testi verdim negatif çıktı.. ben geç döllenme olmuştur diye baya umutlanmıştımki 9. günün sonunda adet oldum.. inan eger hamileysennnn kanda çıkardııı bence kendini üzme adetini bekle.. sonucta kan tahlilinde 1-2 haftalık hamilelikler belli oluyor gec döllenme olsa bile çıkardı

X