Acill yardım edin lutfen kizlar beta hcg dış gebelik

gokyuzu21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2024
58
9
31
  • Beta hcg son günüm çok az arrtı degerler şöyle iki günde bir. korkuyorum diş gebelik olur diye bilgisi olan lütfen yardımcı olsun
    14.6
    26.2
    96.6
    570
    800

Son düzenleme:
  • Beta hcg son günüm çok az arrtı degerler şöyle iki günde bir. korkuyorum diş gebelik olur diye bilgisi olan lütfen yardımcı olsun
    14.6
    26.2
    96.6
    570
    800
Benimkisi şöyleydi
8
36
173
600
Dahada baktırmadım neden dış gebeliğe vuruyosunuz benimkisi de 2 katından fazla artmış

Siz bence 2 gün sonra tekrar verin 14 çıktıktan sonra 26 çıkmış mesela ozamanda ama 96 değerle toparlanmış gibi
Evet öyle oldu ama dün ki değerimi hesapladım yüzde 40 artmış en az yüzde 66 olmalı diyorlardı bu sitede kafam da deli sorular aşırı korkuyorum

Evet öyle oldu ama dün ki değerimi hesapladım yüzde 40 artmış en az yüzde 66 olmalı diyorlardı bu sitede kafam da deli sorular aşırı korkuyorum
Adetin kaç gün gecikti gecikti mi yada

Ben pcosum düzensiz adet oluyorum en son ki 10 haziran doktor ultrason göre hesaplarız demişti 29 temmuzda da öğrendim gebeligimi tarlusal için gitmiştim hiç beklemiyordum
Geç döllenme olmuş galiba ama 4 gün sonra felan değeriniz 1500 felan olunca doltora gitsenize vajinal yoldan alltan muaneyle bakıyolar karından gözükmesse kese ben ilk alltan muaneyle sonra karnımdan gördüm keseyi zaten ozamanda kafanızdaki soru işareti halolur bence

Ayni saatte verdim hep ama dün geceden beri dusunceler mahvetti beni lütfen dua edin bana
Ederim tabiki geçen ay düşük yaşadım çok iyi anlıyorum sizi. Rabbim hayırla, sağlıkla kucağınızda göstersin inşallah. Kötü düşünmeyin beslenmenize dikkat edin gerisi Rabbimin takdiri

Gidicem bugün bakalım ne diyecek siz değeriniz kaçken ogrenmistiniz alttan

Ederim tabiki geçen ay düşük yaşadım çok iyi anlıyorum sizi. Rabbim hayırla, sağlıkla kucağınızda göstersin inşallah. Kötü düşünmeyin beslenmenize dikkat edin gerisi Rabbimin takdiri
Allah razı olsun Rabbim size de tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalmayı nasip etsin

Ben 2 hafta önce perşembe günü kan vermiştim 600 dü sonra vermeden direk doktors gittim pazartesi kese görünmüştü kanda vermedik çünkü beta artmıştı gerek duymadı doktor
Anladım inşallah benimde görünür normalde doktor bana da verme dedi ama bende lekelenme oldu 2 gün çok az böyle kahverengi gibi korktuğum için tekrar verdim

Allah razı olsun Rabbim size de tekrar sağlıklı bir şekilde gebe kalmayı nasip etsin
Aslına bakarsanız hamileyim yeniden çok şükür. 2 gün önce öğrendim. Tekrar kan testi yaptırmayacağım cumartesi doktor randevum var ama bugün yaptırsam mı bilemiyorum. Geçen ay değerlerimin sıfırlanması beklerken o kadar çok kan verdim ki. Bir tık tiksindim artık o yüzden.

Anladım inşallah benimde görünür normalde doktor bana da verme dedi ama bende lekelenme oldu 2 gün çok az böyle kahverengi gibi korktuğum için tekrar verdim
Canım ama lekelenme sonrası allah korusun düşükse beta değerin düşmesi lazım bazı kadınlarda oluyomuş o kanama bende sen yinede içini ferah tut nolursa olsun sen şuan hamilesin ve kendini çok strese sokuyosun

Çok sevindim sizin adınıza nasıl rahat edecekseniz öyle yapın umarım sağlıkla ilerler sağlıkla da kucağınıza almak nasip olur

Evet haklısın canım aslında hiç düşmedi bilmiyorum aşırı panik oldum aslında şöyle diyorum 96 iken birden 570 4kat arttı şimdi de yüzde 40 belki normaldir diyorum ama kafam deli sorular

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…