ACİLL! KIZLAR BU DEĞERLER NORMAL Mİ( Reglinin 2.günü)?

izmrgl

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
97
64
34
Kızlar merhaba, bugün doktora gittim ama sonuç göstermeye yetişemedim. 1 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum bu değerler normal mi? Prolaktin fsh böyle mi olmalı

Eklentiler

• Screenshot_20220923-173745_Chrome.jpg
    Screenshot_20220923-173745_Chrome.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 429
Bu değerler arası normalmiş

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-31-18-28-27-572_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-08-31-18-28-27-572_com.instagram.android.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 401
İyi akşamlar kızlar cuma günü kadın doğum doktoruna gittim çocuk düşünüyoruz hormon testi istedim herhangi bi sıkıntı var mı diye 1 ay denedik olmadı sonucuma bakabilirseniz çok sevinirim aklıma çok takıldı doktora göstermedim hafta sonu girdi araya
Regl düzenli 28-29 arasında düzenli oluyorm
LH:4.09
FSH:6.02
Prolaktin:33
TSH:1.83
Şimdiden teşekkürler prolaktin yüksek olunca gebe kalinmiyormus sanırım

İyi akşamlar kızlar cuma günü kadın doğum doktoruna gittim çocuk düşünüyoruz hormon testi istedim herhangi bi sıkıntı var mı diye 1 ay denedik olmadı sonucuma bakabilirseniz çok sevinirim aklıma çok takıldı doktora göstermedim hafta sonu girdi araya
Regl düzenli 28-29 arasında düzenli oluyorm
LH:4.09
FSH:6.02
Prolaktin:33
TSH:1.83
Şimdiden teşekkürler prolaktin yüksek olunca gebe kalinmiyormus sanırım
Evet canım prolaktin yüksek muhtemelen ilaç verir düşer merak etme
Sıkı sütyen kullanıyorsan kullanma birde göğüs uyarımı varsa dikkat edin🍀

Evet canım prolaktin yüksek muhtemelen ilaç verir düşer merak etme
Sıkı sütyen kullanıyorsan kullanma birde göğüs uyarımı varsa dikkat edin🍀
Çok teşekkür ederim içimi rahatlattız iki gündür düşünüp duruyorum ne yapacağım diye evet sıkı kullanıyorum sütyeni değiştiririm diğer değerlerim nasıl sizce

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattız iki gündür düşünüp duruyorum ne yapacağım diye evet sıkı kullanıyorum sütyeni değiştiririm diğer değerlerim nasıl sizce
Rica ederiiim canım diğerleri gayet güzel bence bir hafta sonra tekrar ölçtürün o yüzden yüksek çıkmış olabilir aynısı arkadaşımın başına geldii

Rica ederiiim canım diğerleri gayet güzel bence bir hafta sonra tekrar ölçtürün o yüzden yüksek çıkmış olabilir aynısı arkadaşımın başına geldii
Bende bişey sorucam adetimden 1 hafta önce şüpheli ilişki oldu ve adetim 6 gün gecikti hiçte olcak gibi belirtim yok sadece ara ara giren sızlama ve afedersiniz sarı beyaz karışık akıntı dışında idrar testim dün sabah negatif bu sabah ta yaptigim test bozuk çıktı ikinci çizgi dağıldı yani geç döllenme olayı nasıl bilmiyorum ama bilginiz var mı acaba rahatsız ettim kusura bakmayın 😥

Bende bişey sorucam adetimden 1 hafta önce şüpheli ilişki oldu ve adetim 6 gün gecikti hiçte olcak gibi belirtim yok sadece ara ara giren sızlama ve afedersiniz sarı beyaz karışık akıntı dışında idrar testim dün sabah negatif bu sabah ta yaptigim test bozuk çıktı ikinci çizgi dağıldı yani geç döllenme olayı nasıl bilmiyorum ama bilginiz var mı acaba rahatsız ettim kusura bakmayın 😥
Kan testi verin en doğru sonucu öyle alırsınız🌸

X