Açılıp açılmamak arasında ikilemde kalmak

yerinevaramamisbirselam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2024
74
38
Bir süredir hoşlandığım biri var. Yaşlar 20, 24. Üniversite okuyorum bu ay gideceğim o yüzden. Bu kişi de yks kursundan tarih hocamdı. Kurs biteli oldu zaten. Yaş konusunda sorun yok ama eski hocam olduğu için çekindim. Hayatında biri yok diye biliyorum, instagramdan takipleşiyoruz orada da birşey görmedim eğer sevgilisi varsa bilmiyorum. Ama bir beklenti ile açılmayı düşünmedim zaten bir süredir hislerim var ve içimde tutmak istemiyorum kafamı çok meşgul ediyor geziyorum tozuyorum yine bu aklımda oluyor. Açılırsam en azından red alsam bile net bir karar almış olurum diye düşündüm ama yanlış mı bilmiyorum. En son 6 gün önce konuştuk. Sizce ne yapmalıyım?

davranışlarından ilgi duydu sanmıştım sanırım ondan dolayı salakça bir umut besledim. sadece içimde kaldıkça kötü hissettim biraz ondan bir beklentim olmasa da açılmayı düşündüm ama karşı tarafı da rahatsız etmek istemem
Simdi sana açılınca oh be kurtuldum olumsuz da olsa rahatlarım gibi geliyor ama oyle degil.Bazı tipler flortoz oluyor o yüzden öyle hissetmissindir.Gercekten niyeti olan kisi kendisi acılırdı o yüzden şşş sessizlik bugün en sessiz günümüz diyoruz😄

Dersane hocalarını genellemek istemiyorum ama eli yüzü düzgün erkek dersane öğrencilerinin zaten birden fazla yetişkin öğrencisiyle aynı anda görüştüğünü gördüm, duydum. Uzak dur, demeye geldim.

Dersane hocalarını genellemek istemiyorum ama eli yüzü düzgün erkek dersane öğrencilerinin zaten birden fazla yetişkin öğrencisiyle aynı anda görüştüğünü gördüm, duydum. Uzak dur, demeye geldim.
Ya aslında ilk davranışlarından dolayı umut beslemiştim. Açıkçası red almaya da hazırım ama ne yapacağımı bilemedim zaten gideceğim için içimde kalsın istemedim. En son kuruma çağırmıştı yolun düşerse beklerim diye

Ya aslında ilk davranışlarından dolayı umut beslemiştim. Açıkçası red almaya da hazırım ama ne yapacağımı bilemedim zaten gideceğim için içimde kalsın istemedim. En son kuruma çağırmıştı yolun düşerse beklerim diye
İlla ki açılacaksınız yani hocaya. Umarım hayal kırıklığı yaşamazsınız.

En son 6 gün önce konuştuk demişsiniz. Muhabbetiniz nasıl yani samimi misiniz? Öğretmen olduğu için eski de olsa öğrencisiyle ilişkiye başlamayı doğru bulmayabilir ki bence de olması gereken bu.

En son 6 gün önce konuştuk demişsiniz. Muhabbetiniz nasıl yani samimi misiniz? Öğretmen olduğu için eski de olsa öğrencisiyle ilişkiye başlamayı doğru bulmayabilir ki bence de olması gereken bu.
Böyle normal bir sohbetti açıkçası aşırı bir samimiyetim yok
IMG_20240911_164812.jpg
IMG_20240911_164835.jpg

X