Acilen sperm testine bakar mısınız

Ben de pazartesi günü hsg çektireceğim ama anestezili olacak benimki. Eğer tıkanıklık varsa açmak için biraz daha tazyikli uygulanıyormuş sanırım. ben de ne olur ne olmaz belki dayanamam işlemi sabote edip açılmasına engel olmayım ne gerekiyorsa yapılsın diye düşündüm o yüzden anestezili gireceğim. Ama yakın zamanda arkadaşım anestezisiz girdi biraz ağrısı olmuş öyle çok abartılı bir ağrı olmamış.

Ay çok üzüldüm valla ya benim eşimde de varikosel var iki taraflı ameliyat oldu iki yıldır evliyiz ve hala bebek olmuyor
Kayiplarimin sebebi biri 7 haftalikti ilk gebelikler de dusuk normalmis 2. ise 20 haftalik dogum yaptim rahim ağzi yetersizliginden yani ama siz mutlaka rahim filmi çektirin Rabbim en kisa zaman da nasip etsin insallah hepimize

Bende geçen ay çekildim hsg canım bizimde 1.5 yıldır olmuyor anestezili çekildi benimki de işlem sırasında anestezili olduğun için zaten hiç bir şey anlamıyorsun sonrasında da sanırım tüplerde tıkanıklık varsa açmak için basınç uyguladıklarından ağrın olursa olur tüpler açıksa benimki açıktı mesela hiç ağrım olmadı işlem sonrasında benim 2 3 gün hafif lekelenmelerim oldu o kadar

Kızlar anlayan var mi

Eklentiler

• Screenshot_20230621-172523_Drive.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_20230621-172657_Drive.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 14
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…