acile gittim hamileyim lekelenmem var:((((

canımm allah hayırla şifa versin çok geçmiş olsunn bu devirde gerçekten kimseye güven olmuyo 1 tane dr a gidiyosun tatmin olamıyosun 2 3 tanesine gidiosun kafan karışıyo ne demek istediğini çok iyi anlıyorum emanetimiz allaha canımm bu bebk parçaları bile inceleniyo düşük nedenini araştırmak için benim düşen bebk küçüktü ama dediğin gibi ağrılı ve pıhtı şeklinde gelmişti senin 6 haftalık olunca bayaa bide bhcg değeri artınca büyük gelmesi normal sanırım bide kürtaj olmadığına çok sevindim kürtajtan sonra bebek olsun diye beklenen süre bayaa fazla sanırım seninde ara vermen gerek şimdi rahim kendini toplaması için bu süreyi çok ii değerlendir bence ve hormon protein s ve c testlerinşi falan şihmal etme zaten dr muhtemelen seni yönlendirir sen hangi şehirdensin bu ara dedipğin gibi artık doğal yaşam yok denecek kadar az ve düşükler hızla artmakta ve her kadın neredeyse düşük yaptığını bile bilmeden yaşamaya devam ediyo ama dediğim gibi hamile kalabilmen bile çok iyi bişey düşüğün arkası sağlam derler yani bebeğin müjdecisi inşallah

canım cok saol desteklerin için.. Evet kendimi toparlayım ilk işim hemen neden düşük oluyor onu araştırmak olucak.. Hakkımızda hayırlısı hamdolsun bu halimizede

canımm kısmende olsa ne yaşadığını biliyorum tam 2 yıl önce mayısta bebeğimi düşürmüştm bende şükürler olsunki rabbime şimdi oğlum benimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…