acile gittim hamileyim lekelenmem var:((((

kızlar tşk ederim hepinize.. Bugün öğle 2 gibi aşırı sancı girdi ... Evet işte o sancı düşük sancısıydı.. Yarım saat evde çektim o sancıyı arkadasımda vardı yanımda acile gidelim dediysede yok dedim evde düşürcem ben dedim.. Yarım saat sonra..yumruk kadar kocaman 2 tane parça düşürdüm... Biri bebek diğeri plesenta yani eşiydi.... Işte buydu söylemek istediğim.. Kanamayla düşer bebek.. Doktorlar hala gözüme baka baka düşürmüşsün farkına varmamışsın demesi varyaaaa beni delirtti.. çünkü daha öncede 2 tane düşük yaptım aynı böyle sancıyla bol kanamayla düştü onlarda... 6 haftalık bebekti sonuçta bayağıda büyüktü parçalar...aldım o parçaları kavanoza koydum doğru acileee.. Baktılar parçalara evet dediler bebek bu... çünkü çok belliydi parçadan bebek olduğu.. Ultrasona aldılar içimde parça filan varmı diye.. Hiç bişi çıkmadı kendin atmışsın ne var ne yok dedi..tertemiz dedi..evde çektim sancıyı çünkü kürtaj olmak istemedim çünkü kürtajın dezavantajları çok.. Hamdolsunki gerekte kalmadı.. Ilaç falan verdiler geldim şimdi... Yani işallah kimsenin başına gelmesin böyle durum ama benim gibi yaşayan olursa düşükte mutlaka kanama az yada cok bi ağrı ve sonrasında küçük veya büyük parça gelmesi lazım kızlar bilginiz olsun... Doktorlarada güvenilmiyor artık demekki herşeyi tam bilemiolar..
canımm allah hayırla şifa versin çok geçmiş olsunn bu devirde gerçekten kimseye güven olmuyo 1 tane dr a gidiyosun tatmin olamıyosun 2 3 tanesine gidiosun kafan karışıyo ne demek istediğini çok iyi anlıyorum emanetimiz allaha canımm bu bebk parçaları bile inceleniyo düşük nedenini araştırmak için benim düşen bebk küçüktü ama dediğin gibi ağrılı ve pıhtı şeklinde gelmişti senin 6 haftalık olunca bayaa bide bhcg değeri artınca büyük gelmesi normal sanırım bide kürtaj olmadığına çok sevindim kürtajtan sonra bebek olsun diye beklenen süre bayaa fazla sanırım seninde ara vermen gerek şimdi rahim kendini toplaması için bu süreyi çok ii değerlendir bence ve hormon protein s ve c testlerinşi falan şihmal etme zaten dr muhtemelen seni yönlendirir sen hangi şehirdensin bu ara dedipğin gibi artık doğal yaşam yok denecek kadar az ve düşükler hızla artmakta ve her kadın neredeyse düşük yaptığını bile bilmeden yaşamaya devam ediyo ama dediğim gibi hamile kalabilmen bile çok iyi bişey düşüğün arkası sağlam derler yani bebeğin müjdecisi inşallah

canım cok saol desteklerin için.. Evet kendimi toparlayım ilk işim hemen neden düşük oluyor onu araştırmak olucak.. Hakkımızda hayırlısı hamdolsun bu halimizede

canımm kısmende olsa ne yaşadığını biliyorum tam 2 yıl önce mayısta bebeğimi düşürmüştm bende şükürler olsunki rabbime şimdi oğlum benimle

X