ACİL YARDIMMMMMMMM :(

umutsuzmuhasebeci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mart 2016
7
8
31
Merhabalar yaklaşık 2 yıl önce bu siteyle tanıştım. Çok hoş bir site öncelikle yetkililere teşekkür ederim. Gelelim asıl konumuza. Arkadaşlar bana yardım edin ne olur. Zayıflama adına denemediğim hiç birşey kalmadı. Zayıflama hapları, çaylar, herbalife ürünleri, diyetler ... Ama hiçbiri sonuç vermedi. 67 Kiloyum 1,50 boy. Kısa olduğum için göbeğim hemen fırtlıyo... Yardımmm lütfen önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca muhasebeciyim oturarak çalışıyorum. Lütfen önerilerinizi belirtin

Diyetisyen ve spor (yürüyüş, alet çalışma, plates zumba vs) ile destekli diyet yaptınız mi. Gerekli tahlilleride yaptirdinizmi

arkadaşım kilo vermek için lütfen kolay yolları tercih etme (çay,ilaç vb vb )sağlığın daha önemli
bak istesen nasılda verebilirsin vermişin de
önce kendine güvenn inann
5 kiloyu 1 ayda vereceğine 5 ayda verr ama sağlıklı ver
masada otururken karnını içeri çek bıak
wc molalarında bacak hareketi yap
mediven kullan
salata yaparken ben bacağımı açar kaparım mesela
vb vb vb

Spor şart ama çoğumuz yapamıyoruz geçen yıl 76 dan 62 oldum 4 yaş ve 1 yaş çocuklarla. Evde zımba açtım.ailecek yaptık 20 dk.yarım mekik çektim sabah akşam.ekmeği çok azalttım gece çok acıkıyordum yoğurt kürü yaptım yada marul yedim 3 ay yeşil kahve içtim bir fincan. Göbek kalmadı boy 160.çok.dağınık Yazdım inşallah fikir verebilmişimdir.şimdi 63.5 kiloyum kışın alıyorum ama bu hafta başlıycam bazı engeller var biterse. İstersen birlikte gün gün yazalım yapabildiklerimizi hedefim Haziran başı 56 olmak canım. Hırslıyımdır iki yıl önce 86 kiloydum doğum kilosuydu ama öyle kolay giden kilolar değildi

Kilo verme olayı birden olabilecek bişey değil.Aşama aşama ilerlemelisiniz. Öncelikle şekeri kesin(Canan karatay'a kesinlikle katılıyorum). içinde şeker bulunan herşeyi kesin. yemeklerde yanınıza iki dilim ekmek koyun ufak parçalar halinde yiyin.yavaş yavaş azaltın ekmeği. bir dilim ekmek yerine yemekte ikinci tabağı alın. önemli olan ekmekten ve şekerden uzaklaşmak. Eğer bunları başarabilrseniz spor yapın. Bunları yapmadığınız sürece yapıcağınız hiçbir diyet ve sporun önemi yok. Ben şuan istedğim kilodayım.şeker içeren şeyleri yemiyorum ekmek yemiyorum ama sofradan tok kalkıyorum. yapılmıycak bişey değil herşey elimizde

Novateatox bunu al ben 1 ayda 7 kilo verdim spor yapmadan sadece kızartma ve aburcuburu kestim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…