Acil yardımmmmm

Sizce beta HCG sonradan yükselir mi

• Evet

OY: 1 33,3%
  • Hayır

OY: 2 66,7%

• Ankete Katılan
    3

Mustafa buse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2022
67
66
27
Arkadaşlar merhaba ben 26.02 de en son adet gördüm normalde benim 5 gün surer , bu sefer de 2-3 gün gördüm ama böyle kahverengimsi bişey di , sonra bende göğüslerim de şişme bel ağrısı kasık ağrısı, ve göğüs ucundaki kahverengi yerde şişme , beyaz sümüksü akıntılar geldi , bende şüphelendim 08.03 de doktora gittim doktor alttan muayene etti bebek yok kese de göremiyorum ama tüplere de bakmak lazım tabi ama çok güzel kocaman bir yumurtan var dedi , beta HCG de bakalım ona göre adet söktürücü veririm dedi , bende baktırdım beta HCG 0.100 çıktı yani gebelik yok ama bakın ayın 10.03 ben hala aynı belirtileri yaşıyorum gaz sıkışması bel ağrısı kasık ağrısı , gece ve sabaha doğru bulantılar , anı den ağlıyorum biseye üzülüp ,ve alt rahim kismimda gaza bağlı şişme var , ve ben bundan korktuğum için adet söktürücü almadım sizce ne olabilir ne yapayım

0.1 çok aşırı yükselen bir değer değil. Reglinize yakın yaptırdıysanız özellikle

Yumurtlama olucağı için bu belirtileri yaşıyor olabilirsin aynı belirtileri ben yumurtalarken yaşıyorum zaten doktorun demiş güzel yumurtan var günlerini değerlendir inşalllah tutar canım

IYi de daha adet gununuz gelmemişki. Şubat sonu adet olmuşsunuz. Mart sonuna kadar bekleyin. Neden sokturucu kullanmak istiyorsunuz ya da neden boyle erken test yapiyorsunux? Daha yumurtlama donemindesiniz. Degerlendirin bu gunleri. Hamilelik için çok erken

Adet gördüm demedim ama iyi okuyun önce bı isterseniz , kahverengimsi biseyler geldi dedim , , bu yüzden gittim enfeksiyounmu var aceba diye yok ama az sürmüş deyince adet söktürücü veririz dedi bende kendim almadım , hatta bugün adetime kaç gün var ve yine kahverengi leke geldi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…