acil yardımmmm

missnazly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2015
29
2
29
kızlar bu gün rejime başladım 107 kiloyum hedefim 55 ne kadar rejim yapsamda yavaş veriyorum metobolizma sorunum var metobolizmamı hızlandırmak için ne yapmalıyım ?

kızlar bu gün rejime başladım 107 kiloyum hedefim 55 ne kadar rejim yapsamda yavaş veriyorum metobolizma sorunum var metobolizmamı hızlandırmak için ne yapmalıyım ?

bol bol su iç, ilk başlarda anlamıcaksın ama sonrada farkediceksin aslında metobolizma için suyun nasıl önemli olduğunu canım, suyu yudum yudum bol bol iç

107 CİDDİBİR FAZLALIK
obazite olarak değerlendiriliyor
tek başına yardım almadan çözebilceğine inanıyormusun
daha önce denedin ve başarılı oldun mu
insülün direnci gibi birtakım testler yaptırdınmı
rejimle çözmek konusunda ben çok ümit göremedim
profesyonel bir yardım almalısın
ayrıca bunu başardığında
spor da yapmış olmayı dileyeceğine emin ol
o nedenle mutlaka spor yaparak zayıfla
yürüyüşle bile olsa spor a başla
verilen kiloların ardından sarkma sorunlarını en aza indirmek için spor şart
geçmiş olsun
haberlerini bekliyorum

Diyetisyen+spor+bol su
Bu üçlüyle her türlü kilo verirsiniz. Ancak spora da diyete de kafanıza göre başlamayın kesinlikle. Spor, kilonuza ve yaşınıza göre planlanmadığı zaman çok tehlikeli olabilir.

Spor 3 ana 3 ara ogun ve duzenli beslenin abur cubur kesin olarak birakin gunluk sut yogurt muhakkak ogunleriniz protein vitamin agirlikli olsun. Birden kismayin vucudunuz kendini korumaya alir hic veremezsiniz mesela bol yesillik salata tuketin. Boyunuzu bilmiyorum ama evet diyetisyen destegi iyi olabilir ama oncesinde diyetisyene para akitma aile hekimine git testler yaptirsin hormonlar vs duzensizlik var mi ona gore . Bir de burda diyet topici var orda diyetgruplari cuma yarismalari var sagolsun arkadaslar kaptanlarimiz ilgili sende gel. Seni motive edeceklerdir hergun ne yedigini yaziyorsun kaptanimiz uyariyir seni.

6
107 CİDDİBİR FAZLALIK
obazite olarak değerlendiriliyor
tek başına yardım almadan çözebilceğine inanıyormusun
daha önce denedin ve başarılı oldun mu
insülün direnci gibi birtakım testler yaptırdınmı
rejimle çözmek konusunda ben çok ümit göremedim
profesyonel bir yardım almalısın
ayrıca bunu başardığında
spor da yapmış olmayı dileyeceğine emin ol
o nedenle mutlaka spor yaparak zayıfla
yürüyüşle bile olsa spor a başla
verilen kiloların ardından sarkma sorunlarını en aza indirmek için spor şart
geçmiş olsun
haberlerini bekliyorum

fazla o yüzden ne kadar kilo versem hep iki katı geri aldım

Spor 3 ana 3 ara ogun ve duzenli beslenin abur cubur kesin olarak birakin gunluk sut yogurt muhakkak ogunleriniz protein vitamin agirlikli olsun. Birden kismayin vucudunuz kendini korumaya alir hic veremezsiniz mesela bol yesillik salata tuketin. Boyunuzu bilmiyorum ama evet diyetisyen destegi iyi olabilir ama oncesinde diyetisyene para akitma aile hekimine git testler yaptirsin hormonlar vs duzensizlik var mi ona gore . Bir de burda diyet topici var orda diyetgruplari cuma yarismalari var sagolsun arkadaslar kaptanlarimiz ilgili sende gel. Seni motive edeceklerdir hergun ne yedigini yaziyorsun kaptanimiz uyariyir seni.

tamm çok saol boyumda 170

Ciddi bir kilo vermekten bahsediyorsunuz dogumdan sonra 10 kilom var verilecek daha veremedim kendi basima bi.diyetisyenden yardim alsan daha iyi olur

hormonlarınıza şekerinize baktırmanız lazım. başlangıçta bir sorun olmasa bile kilo da bu sorunu yaratabilir. çünkü bu bir kısır döngüdür.
107'den 55'e düşmek için forumda taktik aramayın. sizinki estetik bir sorun değil. sağlık sorunu.

Tatlim ben corek otuyağı kapsulu kullaniyorum bir suru marka var ama lalegul tv de kiler fene diil 15 gunden sonra etkisini gosteriyor bi zararini gormedim ama etrafimdakiler baya zayiflafigimi soyluyor

Yemeklerden yarin saat evvel sabah aksam ikikez kesinlikle yemekten sonra diil kilo aldirir denemenizi tavdiye ederim

Ben sana aktif olarak yardim edebilirim.geçen yil 20 kilo verdim.birkismini aldim malesef ve yeniden kollari sivadim.15 kilo vericem.istersen bu yolda beraber devam edebiliriz.cok azimliyimdir ben .birbirimize destek oluruz.

Magnezie calsine diye bir kabızlık ilacı var kireç gibi onu gece bir tatlı kaşığını bir çay bardağı suyla karıştırır iç uyumadan üstüne en az bir litre su iç sakın ihmal etme su içmeyi ertesi gün ne yersen tuvaletesin ayrıca sancı felan da yapmıyor.. ama çok su tüketmen lazım..

X