Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar acil yardıma ihtiyacım var ilaçlar çözüm olmadı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sevilyildirim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2016
5
0
36
uzun süredir sacımda bit sorunu var sürekli temziliyorum ilaçlıyorum tarıyorum ama 1 ay temizim 2 ay bitli özellikle çok asırı sirke var sabah aksam taramama ragmen tam olarak kurtulamıyorum nasıl bir çözüm bulabilirim bunun için sac boysnı denedim sirke sürmeyi denedim sac kremi sürmeyi denedim bir dünya bit ilacı kullanndım ama çözüm yok ne yapayım sizce ayrıca uclarında da kısalttım sacımı kendim yine fayda etmedi

Son düzenleme:
tek bildiğim yol birinin kafana gazyağı sürmesi bolca ama dikkatli olmak lazım kimyasal sonuçta. biraz sabır lazım.
en temiz yol kafayı sıfıra vurdurup peruk kullanmak.
tabi bunları yaparken yatak çarşaf yorgan vs. herşeyi değiştirmek lazım, odayı dezenfekt etmek lazım. çünkü temizlenen kafaya tekrar bit gelir buralardan.

Kwellada bit ilacı var. Bu işte en iyisi. İlkokuldayken ben de bitlenirdim sıra arkadaşımdanmış, sonradan annem anlamıştı. Felaket bişey ya :/

tek bildiğim yol birinin kafana gazyağı sürmesi bolca ama dikkatli olmak lazım kimyasal sonuçta. biraz sabır lazım.
en temiz yol kafayı sıfıra vurdurup peruk kullanmak.
tabi bunları yaparken yatak çarşaf yorgan vs. herşeyi değiştirmek lazım, odayı dezenfekt etmek lazım. çünkü temizlenen kafaya tekrar bit gelir buralardan.
cnm gazyagı korkutuyo beni cok hassas sac derim bişey olur diye kokuyorum

X