Acil yardım

Ebraraltun

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2021
18
2
30
Arkadaşlar 2 ay önce doğum yaptım bir türlü toparlayamadım kendimi. 2 haftadır daha da kötü hissediyorum vücudumda uyuşma kalp atışlarım da anı değişiklikler oluyordu. Dün iki kere baş dönmesiyle düştüm birinde bebeğimde kucağımdaydı. Dün gece son düştüğümde hastaneye gittik sonuçlar çıkana kadar kalman gerekiyor dediler ama imza verip gelmek zorundaydım. Anlayan biri varsa lütfen bakabilir mi...🙏

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-13-11-47-08-224_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-09-13-11-47-08-224_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    57,3 KB · Görüntüleme: 52
Arkadaşlar 2 ay önce doğum yaptım bir türlü toparlayamadım kendimi. 2 haftadır daha da kötü hissediyorum vücudumda uyuşma kalp atışlarım da anı değişiklikler oluyordu. Dün iki kere baş dönmesiyle düştüm birinde bebeğimde kucağımdaydı. Dün gece son düştüğümde hastaneye gittik sonuçlar çıkana kadar kalman gerekiyor dediler ama imza verip gelmek zorundaydım. Anlayan biri varsa lütfen bakabilir mi...🙏
Ne yaptınız? Doktora gittiniz mi??

Arkadaşım ben seni çok merak ettim. İnşallah iyisindir. Girersen siteye muhakkak yaz

Ne gördün sonuçlarda Donya? Umarım iyidir arkadaşımız
Ben doktor ya da herhangi bir sağlık çalışanı değilim ama sonuçları kötü yani oksijen seviyeleri vs. Allah korusun emboli olabilir belki diye düşündüm. Ama dediğim gibi ben sağlık çalışanı değilim sadece bir ara emboli şüphesiyle kan gazı alınmıştı ordaki sonuçlarım gayet iyiydi. Bu arkadaşın iyi değil sonuçları

X