Acil yardım! Pubg mobile son görülme saati nasıl bakılır?

socialscientist

Huysuz Şirin Emma
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
3.805
8.537
Arkadaşlar eminim şu oyunu oynayanlarınız vardır. Birinin son görülmesi gibi bir şeye bakılabilir mi? Sadece nickini biliyorum. Bir de bi ara arkadaştık ben de oynamaya çalışmıştım beceremedim vs.. Neyse nasıl bakabilirim böyle bir şeye? Önemli bir çıkarım yapacağım da.

PubG oynamadım ama genelde online oyunlarda arkadaş listenizdeki insanların kaç saat, gün önce online olduğunu görürsünüz. Hiç alakanız olmayan bir insanın durumunu göremezsiniz. Muhtemelen bu oyunda da böyledir.

Arkadaşlar eminim şu oyunu oynayanlarınız vardır. Birinin son görülmesi gibi bir şeye bakılabilir mi? Sadece nickini biliyorum. Bir de bi ara arkadaştık ben de oynamaya çalışmıştım beceremedim vs.. Neyse nasıl bakabilirim böyle bir şeye? Önemli bir çıkarım yapacağım da.
İsmini arattığında kişisel bilgilere basıyorsun, orda sağ en alttan kariyer sonuçları dediğin zaman hangi tarih saatte, kiminle berabee oyun oynamış, kaç dk oyunda kalmış görüyosun

Lütfen bana açıl bir şekil de dönüş yapın nolursunuz... benim erkek arkadaşım oyun da son gizlemelere de kapatmış kiminle oynuyor bilmiyorum ve bunu kaldırmak icin ya da onun oyununu falan calıyım bilmiyorum ama birseyler yapıp bulmam lazım izleyemiyorum da macı nolursunuz bana dönüş yapın çok açıl

Arkadaşlar dediğinizi yapamıyorum oyuna girmem lazım bi yardım edin. İnstegram hesabımı yazıyım ordan yazın gosterin çalalım beraber patlatalım o kişiyi çok aşığım anlaıyın beni

X