Gebeliğe Hazırlık ACİL YARDIM!Ovülasyon testi Adet olmama Gebelik negatif bu nasıl iş

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

visal81

Guru
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
57
17
Arkadaşlar ovülasyon testiyle yumurtlamami yakaladım değerlendirdik adet olmam gerekiyordu olmadım evde gebelik testi negatif çıktı kan verdim o da negatif. Hiç adet olacakmış gibi değilim sadece Yumurtalık ve karın içinde hafif ağrılar dolaşıyor. Şüphelendim doktora gittim. Olayı anlattım muayene yaptı. İki tane büyük sağlıklı çatlamaya hazır yumurtan var dedi bunu vücut değerlendirmeli diyerek bize gün aşırı birliktelik dedi. Haftaya çatlama durumuna bakacak. Şok oldum nu nasıl iş yumurtlama ve çatlamayı gördüm değerlendirdik üstüne adet olmadım yumurtalarım varmış. Geç döllenmemi dedim hayır dedi çünkü kanda negatif . Böyle birşey duydunuz mu olabilir mi ben doktora çok güvenemiyorum ben kistten şüphelenmiştim kist yok diyor Allah korusun yumurta çatlamayıp kiste mi dönüşüyor yoksa yorumlarınıza ihtiyacım var

Bazı kadınlar 1 ay içinde 2 kez yumurtlayabiliyo ondan da olabilir
Olabilir canım sağol. Peki Eğer öyleyse önceki yumurtalar ne oldu çünkü adet Olmadığım için kanamayla atmadım döllenmeyen yumurtaları ki benim adetlerim düzenlidir ilk defa bu ay olmadım o da ilk defa ovülasyon testi yaptığım ata denk geldi

Eğer önceki yumurtada gebelik olduysa haftaya çağırmış ya kese görünür bence :) insallah öyledir. Eğer bu yeni yumurta da tutarsa ikiz falan olur heralde

Eğer önceki yumurtada gebelik olduysa haftaya çağırmış ya kese görünür bence :) insallah öyledir. Eğer bu yeni yumurta da tutarsa ikiz falan olur heralde
önceki yumurta döllenmedi herhalde beta hcg negatif çünkü adeti 11 gün geçirdim içimde 2 tane sağlıklı çatlamaya hazır yumurta varmış 2 kere 2 eşittir 4, 2xyz, a>b bu nasıl matematik çözemedim olayı dediğin gibi olurmuş

İnşallah tez zamanda bebeğiniz olur

Ay icinde bazen birden fazla yumurtlama olabiliyor bu yunurtlamayi da degerlendirin, bu catlamadan sonra 12 14 gun sonra adeti bekleyin, o yuzden gecikmistir. Insalah tutar

Merhaba yemin ederim aynı durumu şuan ben de yaşıyorum her şeyimiz aynı adet günüm 25ydi ama halen gelen giden yok kanda ve idrar testleri negatif adet olacak gibi de değilim ya yanıyorum ya üşüyorum ayarı yok sizinle tek farkmiz doktora gitmedigim henüz ,siz naptınız adet oldunuz mu

Ben o günden sonra doktordan çıkamıyorum Git gel. yumurtalık kistim varmış hayatımda ilk defa karşılaştım. Şu an regl oldum 2. Günüm. bugün belli oldu çünkü regl le atılmamış kist. İlaç kullanıcam hormon düzenleyici inşallah kistler ilaçla kaybolur. Şoklar içindeyim gebelik bundan dolayı zorlaşıyormuş siz ne yaptınız gittiniz mi

Ben size yazdığım gün adet oldum

Seninle aynı durumdayım benimde mayısın 30 da olmam lazımdı olmadı maalesef 3 gün geçti idrar testi de yaptım negatif çıktı umdum yok acikcasi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…