Acil yardım lütfen..

Yalnizkelebek

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2015
3.452
1.116
28
Kızlar 65 kiloyum 160 boyum ve inanılmaz bir gobegim var herkes fiziğimi çok beğeniyor normal Türk kızı işte az balık etlisin diyor ama durum öyle değil işte . 6 aylık hamile gibi gobegim çıkıyor yemek yiyin ce abartmiyorum vallahi daha 20 yaşındayım en güzel günlerim utanarak geçiyo sevgilim bazen Şakayla karışık dalga geçiyo göbüs çıktı yine diye yerin dibine giriyorum en az 10 kilo vermem gerek ne yapmalıyım yeni ise başladım masa basi bunuda göz önünde bulundurun tavsiye verirken

IMG_20150817_210655.jpg

düşük bel pantolonlar bel cevresını kalınlastırıyor
gobek ıcınde mekık işi cozer bıde abur cubur kesılmelı

Benim de yemek yiyince karnim.şişer hemen acaba bağırsak sorunum mu var diye düşünürüm çünkü sadece su icsem bile sabah düz duran.karnim bi anda devasa bisey oluyor. Ama.doktora gitmeye useniyorum.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

X