Acil yardım lütfen!

kate_34

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
4.666
892
Msn imi dünden beri açamıyorum 8100030d hata kodu veriyor hep ama sadece benim adresimde sorun var galiba çünkü başka adresleri denedim açıldı.Önce adresim çalındı diye şüphelendim ama denedim mailim açılıyor gayet normal.Ancak msn açılmıyor lütfen yardım ederseniz çok sevinirim. :çok üzgünüm:

Windows Live Messengerda 8100030d hata mesajını alıyorsanız, bunun sebebi; Yahoo! Messenger with Voice kullanan kişilerle konuşabilmek için yükletilen beta eklenti olabilir.

(BEtayı kaldırmayı denedikten sonra bu sorunlar yok oldular)

Öncelikle araç çubuğundan msn ikonuna sağ tıklayıp “çıkış” seçeneği ile msn i kapatın(bilgisayar saatinin orada)

Daha sonra;

1) Essentials - Windows Live adresine gidin.

2) Açılan sayfada sağ üst köşede bulunan “Beta users sign in here” yazısına tıklayın.

3) Bu sayfadan problem yaşadığınız e-mail adresinizi ve şifrenizi girin ve “sign in” e tıklayın.

4) Açılan sayfadaki Windows Live Messenger Yahoo beta eklentisi kutusunun içinde(sol üstteki, yahoo sembollü olan) “daha fazlasını öğrenin” yazısına tıklayın.

5) Açılan sayfada sağda “diğer betalar” yazısının üzerindeki “Bu betadan çık” yazısına tıklayın ve açılan safyada “onayla” seçeneğini tıklayın.

6) Artık yeniden oturum açabilirsiniz.

sağol canım msn i tamamen sildim tekrar eski sürümü yükledim sorun kalmadı çok teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…