acil yardım kızlar bakarmısınız:(:(:(

serocan22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2008
22
1
yaa yarın 34. haftamıza giricez oğlumla ancak duydukki doktorumuz ayrılmıs hastaneden ne bır tlfn ne bısey bırakmıs kaldık boyle şeker testımın sonuclarını gosteremeden gıtmıs şimdi semıha şakır dogum evıne gıdıyım dıyorum ama sızce yenıden test ıstermı benden daha pazartesı yaptırdım testı yaa sızce napıyım:çok üzgünüm:

canım benim bir iki testim farklı hastanelerde yapılmıştı, ama hepsi de diğerininkini kabul etmişti, bence yaptırdığın test sonucunu götür, tekrar isteyeceklerini sanmam.

sigorta hastanesi diye istermi istemezmi tereddütteyim yaa bida test yaptırmak ıstemıyorum artıkkk

yaptrma mecbur deglsın canım:) sonucum bu dersın olur bıter..o kadar ipleri koymakaydirigubbakcemile2

merhaba,
sanırım istemez..iki gün olmuşdaha ..sonuç değişmez.şeker testi öyle kolay değil.özel hastaneye gitmek isterseniz,istanbul cerrahi hastanesine gidebilirsiniz.kadın doğumcuları çok iyidir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…