Acil Yardım!!! Hamilelik Belirtileri...

my_melaike

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2012
4
0
Selam Hanımlar... Ben adetime 1/1,5 hafta kala korunmasız ilişkiye girdm eşimle, adet günüm geldiği zaman adet olmadım ne bi ağrı nede başka bişey akıntım oldu pembemsi gibi sora adet günm geldiğinde sadce kahverengi lekenleme oldu 3 gün boyunca az az miktarda. sora geçti daha sonrda gögüs uçlarımda acıma hassasiyet, fazla idrara çıkma sürekli uyuma isteği, çok yemek yme ihityacım ve buna benzer şeyler var ve dün sabah tekrr pembmsi bi akıntı ve ardndan kahverengi leklnme oldu acaba hamilemiyim...düşüncelerinizi bekliyorum

Selam Hanımlar... Ben adetime 1/1,5 hafta kala korunmasız ilişkiye girdm eşimle, adet günüm geldiği zaman adet olmadım ne bi ağrı nede başka bişey akıntım oldu pembemsi gibi sora adet günm geldiğinde sadce kahverengi lekenleme oldu 3 gün boyunca az az miktarda. sora geçti daha sonrda gögüs uçlarımda acıma hassasiyet, fazla idrara çıkma sürekli uyuma isteği, çok yemek yme ihityacım ve buna benzer şeyler var ve dün sabah tekrr pembmsi bi akıntı ve ardndan kahverengi leklnme oldu acaba hamilemiyim...düşüncelerinizi bekliyorum
olabilirsin de olmayabilirsin de...

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım. tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Şubat'ın 12 sinde adet oldum.normalde 28 günü bile bulmaz aralığı.bu ayın en geç 10unda olmam gerekirken hala adet olmadım ve yaklaşık 3 gündür bulantım var.çok sevdiğim şeylerden bile tiksiniyorum 3 gündür.ayrıca hiç adet belirtim yok.ara ara kasığımda batma şeklinde ağrılar oluyor.çocuk istediğimiz için eşimle şubatın 22de yani adetin başlangıcından itibaren 11.gününde ve sonrasında 1 hafta 1er gün arayla ilişkiye girdik.bugün beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 5.7 çıktı.doktor 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi ama umudum kırıldı sanki. sizce hamile miyim ?

valla anlattığına göre hamilesin umutlandırmak istemem ama test al yap derim inşaallaah allah kucağına almayı nasip eder cümlemizinnn dualarını sen kabul et allahımmm aminnnnnnnnn :)

mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım. tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum. Şubat'ın 12 sinde adet oldum.normalde 28 günü bile bulmaz aralığı.bu ayın en geç 10unda olmam gerekirken hala adet olmadım ve yaklaşık 3 gündür bulantım var.çok sevdiğim şeylerden bile tiksiniyorum 3 gündür.ayrıca hiç adet belirtim yok.ara ara kasığımda batma şeklinde ağrılar oluyor.çocuk istediğimiz için eşimle şubatın 22de yani adetin başlangıcından itibaren 11.gününde ve sonrasında 1 hafta 1er gün arayla ilişkiye girdik.bugün beta hcg testi yaptırdım ve sonuç 5.7 çıktı.doktor 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi ama umudum kırıldı sanki. sizce hamile miyim ?

canım seninde sanırımmm çok çok yeni bir gebelik tam oran 10 dan yukarı oluyor bildiğim kadarıyla o yüzden doktor çünkü geç döllenme olabiliyor ve bu beta hcg dediğimiz hormonda vucüda geç salgılanıyor o yüzden üzülme doktorun dediği gibi bir hafta sonra tekararla testti inşaallah hamişsindirrrrr :)

Melaike sonuç nedir merak ettim eğer istiyorsan hayılı ise inşş hamilesindir haber verirsen seviniriz bizlerede yardımcı olmuş olursunn =)

arkadaslar mrb.aceba hamilemiyim,gunum gecikti ve adet sancilari gibi sancilarim var,belim sanki odun.goguslerim de agri var aceba hamilemiyim?cvp lutfen

hamilemisin bilemicem ama bende suan ayni durumdayim yaniu bugün hastalanmam gerekiyor ama 1 hafta öcen Hamilelik belirtileri yasadim yani mide bulantisi, normalden fazla basagrisi, parnmaklarda uyusma, idrara cok cikma..vs, ve bugün kasiklarimda adet sanicisi gibi sanci var sol kasigimda batan bi agri var, cok tedirginim...sende öle hissedince yazmak istedim, gerci üstünden günler gecmis, umarim insallah diledigin haberi almissindir, allah gönlüne göre verir insallah!

X