Acil yardım hamile miyim

barbie78

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
12
12
21
Sabah uyanır uyanmaz yaptığım test bu 7:20 de testi yaptım 7:23 de ikinci çizgi belirdi hamile miyim bilgi sahibi olanlar lütfen yardımcı olsun.
1000098500.jpg

Teşekkür ederim 😊 kan verdim yarın öğlen çıkacak ama tekrar bir test daha aldım yarın tekrar onuda yapıcam inşallah bebiş vardır sağlık lı bir şekilde dünyaya gelir rabbim isteyen herkese nasip etsin

Gittim gecikmemin 4. Ğünü çok erken diyip bşy yapmıyorlar kanda hamilelik görüldüğü halde
Geçmiş olsun. Özelde iyi bir doktora gidin progestan versin. Çok önemli progeston düşük önleyici. Devlet benim 20. Haftalık ölü doğumuma onu saymıyoruz falan demişti. Bende sayılmıyorsa neden 12 saat suni sancı aldım o zaman demiştim.

Kan sonucum 6.75 e düşmüş o artk benimle değim😭
Yine olur umudunu yitirme bak en azından hamile kalabiliyorsun bunu öğrendik değil mi hem sağlıklı bebekler rahme tutunur doktorum bana böyle söylemişti yani düşük kimyasal gebelik gibi şeyler aslında bebeğin saglikli olmadığına işaret ediyor olabilir

Yine olur umudunu yitirme bak en azından hamile kalabiliyorsun bunu öğrendik değil mi hem sağlıklı bebekler rahme tutunur doktorum bana böyle söylemişti yani düşük kimyasal gebelik gibi şeyler aslında bebeğin saglikli olmadığına işaret ediyor olabilir
3 yıldır evliyim bundan önce bebek görülmeden kesenin şekli bozulmuştu kürtaj olmak zorunda kalmıştım çok istiyordum ağlamaktan artk gözümde yaş kalmadı

X