Acil Yardım :)Hamile Miyim ?? Bel ağrısı ve göbek seğirmesi

Queen1912

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
62
19
33
Merhaba Arkadaşlar ; Haziran ayında korunmayı bıraktım 8 ile 14 ü arası gecelik ihtimali orta ve yüksek ihtimalde birliktelik yaşadım ve yumurtalama günü de dahil …adetlerim normalde düzenli 27.06 olmam. Gerekirken olmadım … o gün ve 4.gün gecikmedeyken test yaptım negatif ancak bel ağrım ve göbek seğirmem var hamile olabilir miyim ???

Merhaba Arkadaşlar ; Haziran ayında korunmayı bıraktım 8 ile 14 ü arası gecelik ihtimali orta ve yüksek ihtimalde birliktelik yaşadım ve yumurtalama günü de dahil …adetlerim normalde düzenli 27.06 olmam. Gerekirken olmadım … o gün ve 4.gün gecikmedeyken test yaptım negatif ancak bel ağrım ve göbek seğirmem var hamile olabilir miyim ???
Geç döllenme veya test yanlış sonuç verenilir kan verin

Kan verim emin olun ama 4 gün gecikmede teste çıkardı içiniz rahat eder kanla

Evet bende test de çıkardı diye düşünüyorum silik bile değil ama döngülerim hepsi düzenliydi …sanırım kan vericem de bilemedim :KK43:
Bazen öyle olabiliyor benimde çok düzenli hayatımda ilk defa 7 gün gecikti bir kere korunuyorduk hatta o zaman ben bile deidm acaba hamile miyim insna ister istemez düşünüyor hele korunmasız ilişki varsa. Ama siz kan verin hamileyseniz de değer düşükse belki idrsrda görünmemiştir. Kan kesindir

Baktınız mı hamile misiniz ?

X