acil yardım edermisinz

karagxoxz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2007
155
0
36
29 haftalık hamileyim gecen pazar uyandığımda benden sıvı geldi sarı renkte bacaklarımdan sızdı ilk önce akıntı sandım ama bu çoktu ve bu sabahda aynısı geldi başına böyle gelen var mı.?su mudur sizce?

canım hiç başıma gelmedi ben de 29 haftalık hamileyim.
hemen dr.unu ara boyle durumlarda bence.

canım dr a git biran once hatta hemen şimdi git bende duymadım kimseden bole bişey ...

canım dikkat et,inşallah bir şey yoktur ama bence de hemen doktoruna görün .böyle şeyler ihmale gelmez ki

20. haftamda aynı sorun bende de olmuşdu hatta bacaklarımdan aşagı boşalmışdı.ilk oldugunda önemsemedim akıntı sandım gece tekrar olunca drumu aradım hemen acile gitmemi söylediler. amniyon sıvısı kaçagı varmı diye baktılar ama o anda teşhis edemediler bir pet veriyolar eger sıvı kaçagıysa pet mavi oluyo degilse degişmiyo ama denk gelip tekrar akması gerekiyo birde kan tahlili yapıyolar crp diye bi degere bakıyolar en fazla 5 olması gerekiyo bu degerin bende 28 olmuşdu ertesi günü hemen beni hastaneye yatırdılar enfeksion varmış bu haftalada kese zayıflayıp erken doguma sebep oluyomuş 8 gün hastanede kaldım çok sükür şimdi iyiyim sakın ihmal etme hemen drunu ara veya direk muayeneye git.

canım ya gittim doktora su az miktarda gelmez dedi geldimi bardak dolusu kadar gelir dedi hastaneye gelinceye kadar üstün ıslanır dedi.bende anlamadım internette araştırıyorum azar azar gelir yazıyor

kaçak varmı yokmu ona bakıyolar su gelmesi olsa zaten erken dogun olur.şu aşamada önemli olan kaçak olursa o sıvının azalması sıvı tüketmeye çalış peki sana bu kan tahlilini ve pet testini yapmadılarmı. ben şimdi herhafta crp me baktırıyorum kontrol altında tutmak için.

cnmazar azar gelebilir test yapmaları gerek
bi arkadaşımın öyle olmuştu
hastanede yattı bir hafta sonra evde dinlendi
birkaç hafta durdurabilmişlerdi sıvının gelmesini zamanında doğum yaptı
bence başka bidr.la daha görüş

tahlil yapmadılar sadece alttan baktılar sıvıda azalma yok dediler

kardeş mutlaka git ve gelen sıvının ne olduğunu öğren.. Tesadüfe bırakılacak bir durum değil. Sonra çok pişman olursun..

annemde 4 gün önce aynısı oldu 25 haftalık hamileydi dr sıvı degil idrar kaçırıyorsun dedi dün şişli etfalde 26 haftalık acil erken doğum yaptı sakın beklemeyin büyük bir hastaneye gidin baştan anlasalardı belki şuan kardeşim küvezde değil annemin karnında olurdu neolur ihmal etmeyin allah yardımcınız olsun:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…