Acil yardım böylr hamilelik olur mu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. (Umarım 18den küçük değilsindir.) O yüzden son kez ciddi şekilde yorum yapıcam.
Bu şekilde hamile kalman im kan sız !!
Hamile kalman için birleşme olması gerekir. Spermler doğrudan vajinadan rahme ulaşmalı ve yumurta ile birleşmeli. Öyle çok kolay olan bir şey değil, birleşme olsa bile!!!
Ha sana bi abla tavsiyesi; aaa iyi nasılsa hemen olmuyormuş deyip bu sefer de korunmadan ilişki yaşama. Hatta bence aklını başına almadan hiçbir cinsellik yaşama. Sonra burda bambaşka konular açar ağlarsın. 2 dakikalık hevesler için iki kuruşluk adamlarla gençliğinizi heba etmeyin.

Bak yaşının küçük olduğunu düşünüyorum. (Umarım 18den küçük değilsindir.) O yüzden son kez ciddi şekilde yorum yapıcam.
Bu şekilde hamile kalman im kan sız !!
Hamile kalman için birleşme olması gerekir. Spermler doğrudan vajinadan rahme ulaşmalı ve yumurta ile birleşmeli. Öyle çok kolay olan bir şey değil, birleşme olsa bile!!!
Ha sana bi abla tavsiyesi; aaa iyi nasılsa hemen olmuyormuş deyip bu sefer de korunmadan ilişki yaşama. Hatta bence aklını başına almadan hiçbir cinsellik yaşama. Sonra burda bambaşka konular açar ağlarsın. 2 dakikalık hevesler için iki kuruşluk adamlarla gençliğinizi heba etmeyin.
Çok teşekkür ederim. Çok haklısınız Ben ilişki yaşamadım yani içine boşalma vs olmadı sadece vajinaya bulaşmış mıdır diye korkuyorum ben alt tarafıöı açmadım bile böyle şeylerden çok korkarım. İnşallah dediğin gibi böyle bir şey öümkün değildir çok korkuyorum bir daha asla bir şey yapmam düşünmem dahi. Ben neden bu belirtileri yaşıyorumki peki sence ? Midem çok bulanıyor en sevdiğiö şeyleri yiyemiyoeum karnım hareketleniyor şişti gibi midem , göğüslerim şiş ve yanıyor 😭

Rica ediyorum aynı içerikle konu açmayın, bu konuyu Çarşamba günü açmışsınız, profilinize de yazmışsınız.

Ayrıca konu silmek de yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X